Rod. MYDLO, MYDLOVÁ

R0B0
Dátum registrácie: 24 Aug 2016, 10:49

Re: Rod. MYDLO, MYDLOVÁ

Príspevok od užívateľa R0B0 » 24 Aug 2016, 19:52

Zdravím len tak z dlhej chvíle som sa začal zaujímať a aj ja som Mydlo Róbert. Som z Hlohovca a otec je z Motyciek

vik.mydlo@gmail.com
Dátum registrácie: 28 Jún 2016, 10:26
Predkovia z oblasti: Mydlo, Donovaly

Re: Rod. MYDLO, MYDLOVÁ

Príspevok od užívateľa vik.mydlo@gmail.com » 15 Okt 2016, 16:15

kamenservis@azet.sk napísal:Ahoj. Volám sa Ján Mydlo a pochádzam z Prešova. Otec sa narodil na Španej Doline tiež Ján. Dedko Imrich Mydlo sa narodil v dedinke Mistríky čo bola časť Donovalov. Tiež mi vravel, že naši predkovia mali v mene aj meno Mistrík, ako ten nebohý bratislavský herec, že je to naša vzdialená rodina. Aj maliar už nebohý Svetozar Mydlo, ktorý sa však narodil v Ružomberku. Niekde som čítal, že náš rod pochádza z Talianska a ľudia s týmto menom boli neochvejný bojovníci za slobodu a pravdu. Možno je to hlúposť, ale mňa to potešilo, lebo som sa v tom videl. Ak by si sa dozvedel viac, tak daj vedieť aj mňa zaujímajú naše korene a predkovia. Jano
Ahoj Jano. :) Áno Svetozar Mydlo je v rodine. Je to mojej mamy bratranec. Teda bol. Taktiež máme v rodine aj napríklad Artúra Mydlu (mojho starého otca brat), ktorý bol veľký ekonóm
a dlhé roky viedol dnes už bývalé BZVIL Ružomberok. Ľudia na neho spomínajú v najlepšom mene. Taktiež v rodine máme aj Tichomíra Milkina (nájdi si o ňom) To Taliansko ma vskutku zaujíma. Nevieš kde si to našiel?

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní