Family Search - nezindexovane matriky

Tipy na online databázy užitočné pri genealogickom pátraní.
MartinaS
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 21 Jún 2019, 12:24
Predkovia z oblasti: Pezinok, Raca, Oslany, Vylok

Dobry den, viete mi prosim povedat, ci su na FS slovenske krstne matriky, ktore este neboli zindexovane? A ak ano, asi ake percento zo vsetkych to je, je niekde ich zoznam? Link co je uvedeny v knizke Ako si zostavit rodokmen mi nefunguje. Rada by som vedela, ked sa mi nedari niekoho najst, ci je to preto ze matrika bola znicena, alebo je sanca, ze iba nema index, a keby som vedela, ktora to je, tak by som si ju mohla prelistovat. (Samozrejme, viem ze su v indexoch aj chyby v transkripcii, toto neratam). Dakujem, Martina
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Ďakujem za upozornenie. Mormóni zmenili odvtedy niekoľko vecí. Okrem toho, že zrušili stránku so známymi problémami a zoznamom zle zaradených matrík (s odkazom, že to vraj upravujú, no doteraz nič neupravili), tak zmenili aj niektoré linky. Konkrétny aktuálny link na indexované matriky: https://www.familysearch.org/wiki/en/Sl ... rage_Table
Inak ak by sa to náhodou niekedy zase zmenilo, treba na ich wiki stránke venovanej Slovakii hľadať spojenie "Slovakia Church and Synagogue Books - FamilySearch Historical Records Coverage Table".
Napísať odpoveď