Genealogické pátranie v Poľsku

Tipy na online databázy užitočné pri genealogickom pátraní.
Používateľov profilový obrázok
korinka12
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 12 Jan 2016, 18:48
Predkovia z oblasti: Gondorčin,Čermák,Szabó-Bežovce,Michalovce,Sobrance,Veľké Kapušany,Liuta(Ukrajina)Ohio
Bydlisko: Přimda,ČR
Kontaktovať používateľa:

Dkuji mockrát za radu, jste opravdu poklad a vy všichni tady. Jestli najdu, určitě se ozvu:-)
Jaro
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 04 Jan 2013, 16:51
Predkovia z oblasti: Zoberaam sa rodmi Suško,Hnatko,Sopira z oblasti Medzilaborce,Vydraň,Kalinov,Sucha 18-20.storočie.
Bydlisko: Bratislava

Dobrý deň.
Rád by som zistil, či existujú digitalizované matriky z oblasti Radožičie (Radoszice), Sanok pred rokom 1900 a je k nim prístup ?
Hľadám totiž osoby: Hnatko Vasiľ, Hnatko Onufer a Gobanová Katarina. Mali sa niekde t tej oblasti narodit a žili Radožičie (Radoszice).
Ďakujem.
Jaro
S pozdravom
Jaroslav Suško
kostej
Člen
Člen
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 31 Jan 2014, 10:58
Predkovia z oblasti: Východné Slovensko

Jestli myslite Radoszyce, tak ty jsou zde: https://familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GBTY-ZXG
Jozefg
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14 Aug 2014, 11:21

Dobrý deň, vďaka príspevkom na tomto fore sa mi podarilo nájsť matriky z Obce Stankowa odkiaľľ pochádza môj pradedo. Veľka vďaka.
Chcel by som sa opýtať či nie sú nejaké záznamy zo sčítaní ľudú v Polsku v oblasti Galicia, podkarpadska oblasť. Niečo ako census u nas z roku 1869. Neviem či aj poľska sa to týkalo.
Popri matrikách by to tiež pomohlo s rodokmeňom. Hľadal som na internete nejaký zdroj ale zatial som nič nenašiel.
VĎaka
Jozef Greško
Napísať odpoveď