Problémy s FS

Tipy na online databázy užitočné pri genealogickom pátraní.
iobagion
Veterán
Veterán
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 28 Apr 2013, 03:50

Neviem či aj Vy máte problém "vybrať" cez katalóg požadovanú matriku. Včera mi to šlo bez problémov, dnes od rána keď zadám názov matriky všetko ide OK ale keď kliknem na názov matriky tak mi zobrazí "neboli nájdené žiadne výsledky" a matrika nikde. Matriku som si napokon vytiahla cez históriu ale čo ďalej..........

iobagion
jurajpolak
Veterán
Veterán
Príspevky: 419
Dátum registrácie: 20 Júl 2016, 12:24
Predkovia z oblasti: Marianka, Stupava, Mást, Borinka a ďalšie obce Záhoria, Záhorská Bystrica
Bydlisko: Marianka

skúšal som teraz, mám ten istý problém.
J.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Katalog vobec nejde, pre ziadnu krajinu. Pisal som na ich FB stranku, uvidim, ci a co odpovedia.
balko
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 11 Mar 2016, 13:25

treba ísť cez Keywords namiesto Place, tak to funguje
iobagion
Veterán
Veterán
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 28 Apr 2013, 03:50

Ďakujem za informáciu :) , zmeny zo dňa na deň, ale dokedy to bude takto fungovať??? :?:

iobagion
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Takze z FS mi odpisali na FB. Potvrdili, ze Catalog mal problem, ale uz by malo vsetko fungovat ako predtym. Vyskusal som a naozaj funguje.
yansky
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06 Dec 2017, 18:08
Predkovia z oblasti: Hriňová, Detva

Chcem sa prosím opýtať, po prihlásení na FamilySearch, otvorení ktorejkoľvek matriky a strany mi obrázok vôbec nezaostrí. Skúšal som to v chrome aj firefoxe a správa sa to rovnako. Viete mi prosím poradiť? Prikladám screen.
Prílohy
FS_.jpg
AndyT
Veterán
Veterán
Príspevky: 490
Dátum registrácie: 16 Apr 2013, 13:51
Predkovia z oblasti: Okolie Trnavy - Bučany, Trakovice, Brestovany, Šúrovce, Pastuchov, Zavar. Trnka, Briedik, Silný, Bohunický.

Skusali ste tu stranku stiahnut? Mne sa zobrazila spravne. Pravdepodobne to bude chyba Vasho pripojenia alebo prehliadaca.
jozef56
Iniciatívny člen
Iniciatívny člen
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 29 Apr 2017, 13:13
Predkovia z oblasti: Maťašovský,Lešondák,Halcin -Smižany,Sp.N.Ves,Rolova Huta,Kežmarok

Niekedy to robí aj mne,keď to pozriem na druhý deň je to už v poriadku.
yansky
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06 Dec 2017, 18:08
Predkovia z oblasti: Hriňová, Detva

Ten problém som mal niekoľko dní, najskôr som to pripisoval nejakej chybe pri registrácii.
Teraz som to ale skúšal, už to je v poriadku.
Ďakujem
Napísať odpoveď