Zmeny na FS

Tipy na online databázy užitočné pri genealogickom pátraní.
iobagion
Veterán
Veterán
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 28 Apr 2013, 03:50

Dobrý deň,
Pred chvíľou som otvorila vyhľadávač FS a našla som tam toto upozornenie
Some features on FamilySearch may be unavailable as we make improvements to the site starting Monday, January 8th at 8:00 am (UTC+0-1:00) and lasting about 3 hours. We apologize for the inconvenience.

Neviete čo plánujú zmeniť - zlepšiť

iobagion
AndyT
Veterán
Veterán
Príspevky: 490
Dátum registrácie: 16 Apr 2013, 13:51
Predkovia z oblasti: Okolie Trnavy - Bučany, Trakovice, Brestovany, Šúrovce, Pastuchov, Zavar. Trnka, Briedik, Silný, Bohunický.

Asi nejaka ich bezna udrzba systemu.Z casu na cas sa ta hlaska objavuje.
maros
Člen
Člen
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 16 Feb 2015, 16:34

Neviem, či to s tým súvisí, ale od včera sa cez FSV pokúšam stiahnuť vojenské kmeňové listy https://www.familysearch.org/search/cat ... %20Library a neúspešne. V spodnom riadku FSV stále vypisuje ***Protected*** (chránené). Sťahovanie matrík pritom funguje normálne. Teraz neviem, či je problém v stroji alebo v zdroji :)
AndyT
Veterán
Veterán
Príspevky: 490
Dátum registrácie: 16 Apr 2013, 13:51
Predkovia z oblasti: Okolie Trnavy - Bučany, Trakovice, Brestovany, Šúrovce, Pastuchov, Zavar. Trnka, Briedik, Silný, Bohunický.

To, ze FSV vypisuje "Protected" znamena, ze obrazok nie je k dispozicii. Alebo sa zobrazi iba cez FS po prihlaseni.
maros
Člen
Člen
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 16 Feb 2015, 16:34

AndyT napísal: 07 Jan 2018, 13:32 To, ze FSV vypisuje "Protected" znamena, ze obrazok nie je k dispozicii. Alebo sa zobrazi iba cez FS po prihlaseni.
Vďaka za vysvetlenie. Doteraz som si myslel, že keď sa obrázky zobrazujú po prihlásení cez FS, kde si ich môžem stiahnuť jednotlivo, dá sa stiahnuť aj celý film cez FSV :?
marek1689
Iniciatívny člen
Iniciatívny člen
Príspevky: 171
Dátum registrácie: 06 Feb 2017, 07:35
Predkovia z oblasti: Hronské Kosihy, Hronské Kľačany, Starý Tekov, Čajkov, Rybník, Neded, Vlčany, Andovce, Selice, Mostová

Zdravím, po roku sa vraciam k práci na rodokmeni. Pustil som sa do vetvy v Drietome. Nejde mi stiahnuť matriky z FSV. Sťahujete ešte cez FSV, či už to zrušili? resp. aké sú možnosti.
Ďakujem za odpoveď.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

marek1689 napísal: 13 Aug 2019, 21:20 ...Nejde mi stiahnuť matriky z FSV. Sťahujete ešte cez FSV, či už to zrušili? resp. aké sú možnosti.
Ďakujem za odpoveď.
Už dosť dávno som to nerobil, ale naposledy to išlo tuším po 40 obrázkoch, potom tam mali niečo na seknutie. Po istom čase sa to dalo znovu spustiť.
marek1689
Iniciatívny člen
Iniciatívny člen
Príspevky: 171
Dátum registrácie: 06 Feb 2017, 07:35
Predkovia z oblasti: Hronské Kosihy, Hronské Kľačany, Starý Tekov, Čajkov, Rybník, Neded, Vlčany, Andovce, Selice, Mostová

Podľa toho čo píšu na nemeckom fóre: https://forum.ahnenforschung.net/showth ... 39&page=37 to ide len s win7. Najnovšie mám win10. Spustal som to v rezime kompatibilnom s win7, ale asi to nestaci. Stale mi vypisuje wehler4!
Napísať odpoveď