Známe problémy v matrikách na familysearch.org

Staré matriky, digitalizácia, aké informácie nájdete v matrikách.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Vzhľadom na opakujúce sa otázky k niektorým matrikám pripínam na začiatok tejto sekcie túto tému s odkazom, kde majú mormóni uvedené všetky známe problémy v usporiadaní, priradení (etc.) matrík na ich stránke:
https://www.familysearch.org/ask/salesf ... es&lang=en

Je to uvedené aj v našej knihe a určite som to dával aj sem na fórum, no upadlo to do zabudnutia.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Práve dnes som si potreboval overiť isté nezrovnalosti v kolekcii slovenských matrík na familysearch.org na horeuvedenom linku. Zostal som nemilo prekvapený, keď som zistil, že to už neexistuje. Napísal som preto na support familysearch. Oznámili mi, že sa rozhodli všetky stránky so spísanými problémami jednotlivých kolekcií zrušiť, lebo vraj majú tím na to, aby tie chyby odstránil. A vraj dúfajú, že chyby v slovenskej kolekcii budú čo najskôr odstránené....
Napísať odpoveď