Kde momentálne sníma Familysearch

Staré matriky, digitalizácia, aké informácie nájdete v matrikách.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Dnes som navstivil blog FS, reku ci sa nedozviem nieco o tych problemoch, ale nic. Tak som si naklikol zopar clankov a pozrite, kde vsade momentalne snima FS. Dovolujem si upozornit na ten maly fliacik v strede Europy... tu uz asi nasnimali vsetko :-/

Zdroj: https://familysearch.org/blog/en/future ... n-program/
Prílohy
Map-of-filming-cameras.png
Map-of-filming-cameras.png (116.62 KiB) 3606 zobrazení
Dari
Veterán
Veterán
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:30
Predkovia z oblasti: Trebaczky, Sztankovics obce v okolí Piešťan

Ten fliačik tam nemá ani číslo.
Nám by možno stačilo, keby zverejnili všetko to, čo majú nasnímané doteraz.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Dari napísal:Ten fliačik tam nemá ani číslo.
...
Tie, co nemaju cisla, maju nulu (no, niektore tam aj tu nulu maju napisanu, pravda).
Dari
Veterán
Veterán
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:30
Predkovia z oblasti: Trebaczky, Sztankovics obce v okolí Piešťan

A ja som si myslela, že podľa postupnosti tam patria nejaké mínusové, pre ktoré ešte nemajú vysvetlivky :)
Nuž, mýlila som sa....
Používateľov profilový obrázok
wera
Veterán
Veterán
Príspevky: 397
Dátum registrácie: 15 Sep 2012, 23:31

[quote="duros"]Dnes som navstivil blog FS, reku ci sa nedozviem nieco o tych problemoch, ale nic.


dnes som dostala tuto odpoved:


Thank you for contacting Family Search regarding problems with the Slovakia, Church and Synagogue Books, 1592-1910 collection.

We are not sure what specific problems you are having, but if it is that some of the images do not load any longer, the issue has been identified and reported to the engineers. An engineering request has been opened and will be worked on. This could take a rather long time due to the backlog, so please be patient. We will fix it as soon as we can. We apologize for the errors.

If this issue is not the one you are reporting, please click the reply tab on this e-mail and give specific descriptions of the issues you are having.

Sincerely
FamilySearch,
Research Assistance

dufam, ze im to nebude trvat vecne :(
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Nic nove pod slnkom - ako vzdy: dali sme nasim inzinierom, ti na tom pracuju, prepacte, bla-bla-bla... ja uz som skepticky, neustale vo mne narasta pocit, ako keby som komunikoval s nasimi uradmi.
Napísať odpoveď