Odstránené skeny na FS

Staré matriky, digitalizácia, aké informácie nájdete v matrikách.
Edo
Člen
Člen
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 02 Jan 2017, 17:33

Vdaka za novu verziu, funguje mi to a konverzia ark kodu na ID je celkom sikovna vec!
Mám k dispozícii blokované RK matriky z okresov Považská Bystrica, Bytča, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Čadca a Martin. Taktiež z obcí Dechtice, Spišská Stará Ves a Vysočany.

Nikto z nás nemá väčšiu cenu ako tí, čo žili pred nami.
jurajpolak
Veterán
Veterán
Príspevky: 419
Dátum registrácie: 20 Júl 2016, 12:24
Predkovia z oblasti: Marianka, Stupava, Mást, Borinka a ďalšie obce Záhoria, Záhorská Bystrica
Bydlisko: Marianka

ahojte, možno blbá otázka, ale keď si dám vytvoriť linky, tak dajú sa označiť na stiahnutie všetky naraz? 700 klikov ma moc nebaví :-)
iobagion
Veterán
Veterán
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 28 Apr 2013, 03:50

.....možno hlúpa otázka, ale ten pán čo tak usiloval starať sa o Slovensko berie za to peniaze???, ak áno a máte na neho e-mailovú adresu a uverejníte ju, som ochotná písať mu maily aj každý deň, aby začal čosi aj robiť iné pre Slovensko nielen brať peniaze...

iobagion
Používateľov profilový obrázok
harmi1930
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 250
Dátum registrácie: 09 Jún 2017, 15:56
Predkovia z oblasti: Podlužany/Tekovská Nová Ves (Nová Dedina), Pezinok/Častá/Ch.Grob, Smolník (pri Snine)

jurajpolak napísal: 21 Sep 2017, 08:41 ahojte, možno blbá otázka, ale keď si dám vytvoriť linky, tak dajú sa označiť na stiahnutie všetky naraz? 700 klikov ma moc nebaví :-)
Viem, ze pisem asi pridlhe navody na citanie pre kazdeho, ale je to tam uvedene: ;-)

Klik na DateinamenUbernehmen, pravym tlacitkom mysi na nazvoch suborov s cestou sa otvori male menu, tam Auswahl-AlleAuswahlen a DL start.
staso
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:33
Predkovia z oblasti: Sojka - farnosti Lom nad Rimavicou, Oravská Lesná

Keď hľadáte záznamy cez Search-Catalog zobrazuje sa vám vľavo hore Film # ... . To číslo (aj s nulami) je ID, ktoré môžte použiť v nižších verziach FSV.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

iobagion napísal: 21 Sep 2017, 08:52 .....možno hlúpa otázka, ale ten pán čo tak usiloval starať sa o Slovensko berie za to peniaze???, ak áno a máte na neho e-mailovú adresu a uverejníte ju, som ochotná písať mu maily aj každý deň, aby začal čosi aj robiť iné pre Slovensko nielen brať peniaze...

iobagion
Nemyslím si, že pán za to berie peniaze, keďže ide o zložku cirkevnej organizácie.
petrak24
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 01 Jún 2017, 17:26

Prišla mi odpoveď z Family Search. Filmy odstránili v dôsledku zmlúv s majiteľmi záznamov .
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

petrak24 napísal: 21 Sep 2017, 14:40 Prišla mi odpoveď z Family Search. Filmy odstránili v dôsledku zmlúv s majiteľmi záznamov .
...som to hovoril...
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Tak sme sa dohodli s Marekom, ze zverejnime nasu komunikaciu s FS ohladom rozdelenia filmov na casti z roku 2013. Prilozeny dokument citajte odspodu. Najdete tam aj emailovu adresu na sefa, ktory ma na starosti Slovensko (Torben Engbjerg).
Dohodli sme sa tiez, ze nasu povodnu prosbu, vzhladom na aktualny stav, zopakujeme. Ak sa niekto prida individualnym emailom, bude to len potesujuce a masivnejsie poziadavky by snad mohli zabrat viac, ako nas jeden email.
Prílohy
komunikacia s FS.docx
(109.92 KiB) 244 stiahnutí
Používateľov profilový obrázok
harmi1930
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 250
Dátum registrácie: 09 Jún 2017, 15:56
Predkovia z oblasti: Podlužany/Tekovská Nová Ves (Nová Dedina), Pezinok/Častá/Ch.Grob, Smolník (pri Snine)

Torben dovolenkuje do 11.oktobra, uz som mu napisal. ph.
Napísať odpoveď