Miesto pôvodu census 1869

Našli ste v archívoch obec, oblasť, geografické označenie, ktoré neviete nájsť ani na Goolge mapách? Tu vám pomôžeme zistiť, čo to je.
Palo
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 131
Dátum registrácie: 11 Jan 2017, 08:36
Predkovia z oblasti: Hansen, Hanzen - Schleswig Holstein, Tesáre, Podbrezová. Siegel-Starý Maletín,Mírov. Frirtscher-Studená Loučka. Duschek - C Z - Dub-Kondrac, Nováky, Kamenec p. Vtáčnikom. Košťál - Oponice . M asár - Dolné Vestenice

Dobrý deň,

Pomôže mi prosím niekto identifikovať miesta pôvodu?

2, 1. Kovats Janos
2. Lidia

https://www.familysearch.org/ark:/61903 ... cc=1986782

ďakujem

P
Používateľov profilový obrázok
patricius95
Veterán
Veterán
Príspevky: 3234
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:08
Predkovia z oblasti: Ličartovce → Zakarovský, Ruské Pekľany → Koscik, Havranec → Leľo, Nitr. Streda → Trenčiansky
Bydlisko: Prešov

Dobrý deň,
Lídia bola z obce Mochovce (maď. Mohi, Bárs Megye). U jej manžela z Nitrianskej stolice som už taký úspešný pri hľadaní miesta pôvodu nebol.
S pozdravom
Patrik Zakarovský
Palo
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 131
Dátum registrácie: 11 Jan 2017, 08:36
Predkovia z oblasti: Hansen, Hanzen - Schleswig Holstein, Tesáre, Podbrezová. Siegel-Starý Maletín,Mírov. Frirtscher-Studená Loučka. Duschek - C Z - Dub-Kondrac, Nováky, Kamenec p. Vtáčnikom. Košťál - Oponice . M asár - Dolné Vestenice

Veľmi pekne ďakujem.
P.
livinsky
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 31 Júl 2016, 22:14
Predkovia z oblasti: farnosť Nadlice a okolie

Dobrý večer, ja čítam miesto narodenia ako: Malás, Nyitravármegye, podľa Majtán M: Názvy obcí SR str. 138 je to dnes obec Maláš, ale župa Tekov (maď. Bars) Ivan Livinsky.
Palo
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 131
Dátum registrácie: 11 Jan 2017, 08:36
Predkovia z oblasti: Hansen, Hanzen - Schleswig Holstein, Tesáre, Podbrezová. Siegel-Starý Maletín,Mírov. Frirtscher-Studená Loučka. Duschek - C Z - Dub-Kondrac, Nováky, Kamenec p. Vtáčnikom. Košťál - Oponice . M asár - Dolné Vestenice

Ďakujem pekne.
Napísať odpoveď