Zázrivá - staré číslovanie

Našli ste v archívoch obec, oblasť, geografické označenie, ktoré neviete nájsť ani na Goolge mapách? Tu vám pomôžeme zistiť, čo to je.
danny322
Člen
Člen
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 02 Júl 2013, 20:30

ďakujem za pomoc :)
S pozdravom, Daniel Dutka
(predkov mám z okresov: Žilina, Dolný Kubín, Ružomberok, Sabinov)
fefefe
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 239
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:58
Predkovia z oblasti: Kubaš,Peldik z Brezy, Greňo z Lomnej, Páterek z Beňadova, Kobida z Bobotu, Závodský z Motešíc, Fodora, Šiarik z Hradišťa, Korencsik z Topoľčian,

nordo napísal:áno, je to presne tá stránka, mail na Ústredný archív geogézie a kartografie je uagk@skgeodesy.sk, stačí im len napísať o ktorú obec máte záujem a oni Vám odpíšu, čo všetko k danej obci majú a Vy sa iba rozhodnete o čo máte záujem. ceny sú prijateľné a pošlú Vám všetok materiál domov
Zdravím
skúšal som napísať na ten email uagk@skgeodesy.sk aj na gku@skgeodesy.sk, ale vždy mi prišlo oznamenie, že email nebol doručený ( Mail Delivery System ). Stalo sa to aj niekomu inému.
Používateľov profilový obrázok
patricius95
Veterán
Veterán
Príspevky: 3252
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:08
Predkovia z oblasti: Ličartovce → Zakarovský, Ruské Pekľany → Koscik, Havranec → Leľo, Nitr. Streda → Trenčiansky
Bydlisko: Prešov

Dobrý deň, na gku@geodesy.sk som písal z gmailu a odpoveď mi prišla, nemal som absolútne žiaden problém.
S pozdravom
Patrik Zakarovský
danny322
Člen
Člen
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 02 Júl 2013, 20:30

Mne tiež odpovedali, ale mapy mi neposlali, zajtra čoskoro ráno už idem na Slovensko a to nestihnú...
dúfam, že sa teda aspoň dozviem na tej Správe katastra v Dolnom Kubíne :)
S pozdravom, Daniel Dutka
(predkov mám z okresov: Žilina, Dolný Kubín, Ružomberok, Sabinov)
Napísať odpoveď