Príčina úmrtia NERVOSIS FEBRIBUS

Pravidlá fóra
Vzhľadom na časté otázky týkajúce sa prakticky významu slov v písaných dokumentoch, častokrát nesprávne prepísané, jediným pravidlom tohto fóra je, aby ste pridávali odkazy na dokumenty, z ktorých chcete ozrejmiť význam slov. Nepodceňujeme Vaše čítanie, vychádzame z praktických skúseností.
Katharina
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 11 Okt 2015, 21:07
Predkovia z oblasti: Záhorie
Bydlisko: Malacky

hm...klobúk dole milestone, nechápem, ako ste to našli....ja som úplne zabudla, že som sa na to už pred 2 rokmi pýtala:( dúfam, že sa na mňa nikto nehnevá, ja vás potrebujem :)

vedeli by ste niečo vyčítať z úmrtia Michala Wrablicza z novembra 1750?

https://www.familysearch.org/ark:/61903 ... cc=1554443

ďakujem
katka
Používateľov profilový obrázok
patricius95
Veterán
Veterán
Príspevky: 3235
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:08
Predkovia z oblasti: Ličartovce → Zakarovský, Ruské Pekľany → Koscik, Havranec → Leľo, Nitr. Streda → Trenčiansky
Bydlisko: Prešov

Katharina napísal: 09 Okt 2017, 22:23 vedeli by ste niečo vyčítať z úmrtia Michala Wrablicza z novembra 1750?
Vedeli. „Die 11 Obiit in Domino Michael Wrablecz Annor[um] 50. Praemunitus omnibus sacramentis.“ Dňa 11. (novembra 1750) zomrel v Pánovi Michal Vrablec vo veku 50 rokov, opatrený všetkými sviatosťami.
S pozdravom
Patrik Zakarovský
Katharina
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 11 Okt 2015, 21:07
Predkovia z oblasti: Záhorie
Bydlisko: Malacky

Respekt!
dakujem
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Dovolim si poprosit, aby ste na dalsie otazky VZDY zalozili zvlast vlakno, nech sa to tu nemiesa a nezneprehladnuje. Dakujem!
Napísať odpoveď