V roku 2014 sme založili občianske združenie Genealogický inštitút Slovenska. Venujeme sa rôznym dobrovoľníckym aktivitám – na stránke uverejňujeme zaujímavé články na tému rodinnej histórie, genealógie, či tvorby rodokmeňov, prevádzkujeme genealogické forum, vytvorili sme genealogický slovník, organizujeme stretnutia genealógov.

V tomto roku sa môžeme po prvý raz uchádzať aj 2 percentá z daní. Ak sa vám páči, čo robíme a ak máte pocit, že naša aktivita má zmysel, môžete nás podporiť. Ďakujeme!
CHCEM VEDIEŤ VIAC O MOŽNOSTI PODPORIŤ GENI.SK

softvér myheritage family tree builder

Užívateľov profilový obrázok
Lubo111
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 19 Jan 2020, 20:48
Predkovia z oblasti: Miklovič, Blaško, Drahovce, Madunice, Šulekovo.

softvér myheritage family tree builder

Príspevok od užívateľa Lubo111 » 24 Feb 2020, 23:59

Ahoj, mam na vás otázku ohladom tohoto softvéru. Dnes som si ho nainštaloval do PC, mam verziu zdarma. Všetko funguje na výbornú, predpokladám, že tento program používa viacero ludí odtialto. Len ma trošku zaráža jedna vec. Pri najlacnejsej spoplatnej verzii je napísany max. počet osôb 2500. No aky počet osôb mam povolený v bezplatnej verzii? Dakujem ze reakciu. Inak ako hodnotite tento softvér? Je vhodný, alebo používate niečo lepšie?(ale úplne zdarma)Užívateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 3608
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: softvér myheritage family tree builder

Príspevok od užívateľa duros » 25 Feb 2020, 08:09

Nič neplaťte, aj keď Vám to bude program ponúkať. FTB ako taký, pokiaľ ho budete mať off-line, nemá obmedzený počet osôb. So synchronizáciou na webe opatrne (radšej nie). 100 ľudí - 100 chutí, osobne ho používam, zatiaľ mi vyhovuje najviac. Nepoužívam však ich web MyHeritage na prezentáciu, tú mám na vlastných statických stránkach. Navyše, ich doteraz jedna z najlepších funkcií - ponúkanie zhôd s ostatnými rodokmeňmi na webe - je v poslednom čase tak "vylepšená", že namiesto reálnych možných už ponúka kdejaké hovadiny.

Doplnenie: Vašu tému som presunul do správneho subfóra.

milan.mitas
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 04 Nov 2016, 21:54
Predkovia z oblasti: Mitaš, Pružina, Ďurďové, Považská Bystrica

Re: softvér myheritage family tree builder

Príspevok od užívateľa milan.mitas » 26 Feb 2020, 12:33

Pre kategóriu Základná verzia, teda tá zadarmo, je limit 250 osôb v režime online.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných