Nemôžem pracovať s FS

masu
Veterán
Veterán
Príspevky: 353
Dátum registrácie: 31 Mar 2013, 16:25
Predkovia z oblasti: Jaslovský, Fridrich, Záhorie, Svätý Jur, Kaufmann, Payer, Šuša

Išla som hľadať nejaké údaje a toto mi to otvorilo:

https://familysearch.org/pal:/MM9.3.1/T ... 1160006911

Čo s tým?
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Sak to ide - matriku nacitalo. Zrejme bol len nejaky docasny vypadok, alebo zatazenie ich servera, to sa stava.
masu
Veterán
Veterán
Príspevky: 353
Dátum registrácie: 31 Mar 2013, 16:25
Predkovia z oblasti: Jaslovský, Fridrich, Záhorie, Svätý Jur, Kaufmann, Payer, Šuša

Stále mi to nejde, tak uvidím. Inak ja som hrozný technický antitalent. :D
Používateľov profilový obrázok
patricius95
Veterán
Veterán
Príspevky: 3234
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:08
Predkovia z oblasti: Ličartovce → Zakarovský, Ruské Pekľany → Koscik, Havranec → Leľo, Nitr. Streda → Trenčiansky
Bydlisko: Prešov

Skúste iný internetový prehliadač (Mozilla, Chrome, resp. Opera)
S pozdravom
Patrik Zakarovský
masu
Veterán
Veterán
Príspevky: 353
Dátum registrácie: 31 Mar 2013, 16:25
Predkovia z oblasti: Jaslovský, Fridrich, Záhorie, Svätý Jur, Kaufmann, Payer, Šuša

Dobrý večer,

prosím o pomoc. Neviem, či niečo nesprávne robím, ale neviem sa dostať do PK. Dám RKC, PK a potom nič. Skúsila som cez search a tiež nič. vôbec sa mi to neotvorí.

Vďaka za pomoc.
Imrich
Veterán
Veterán
Príspevky: 621
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:16
Kontaktovať používateľa:

Tiež som si to všimol asi pred 2 dňami. Ale cez FSV bol Pezinok prístupný.
AndyT
Veterán
Veterán
Príspevky: 490
Dátum registrácie: 16 Apr 2013, 13:51
Predkovia z oblasti: Okolie Trnavy - Bučany, Trakovice, Brestovany, Šúrovce, Pastuchov, Zavar. Trnka, Briedik, Silný, Bohunický.

Nieco podobne sa tu uz riesilo. Chyba bola v prehliadaci. Preinstalujte prehliadac alebo nainstalujte nejaky iny (firefor, opera, chrome...)...Pokial natiahne stranku cez FSV, a cez prehliadac nie, chyba je v prehliadaci...
masu
Veterán
Veterán
Príspevky: 353
Dátum registrácie: 31 Mar 2013, 16:25
Predkovia z oblasti: Jaslovský, Fridrich, Záhorie, Svätý Jur, Kaufmann, Payer, Šuša

stále mi to nechce otvoriť ani cez mozilu, chrome explorer. KeĎ to skúšam cez FS cez SEARCH cez nejakú osobu, tak to vyzerá takto - viď listovanie stránok. Napr BA Blumentál 2. časť mi išla v pohode. Žeby niečo robili s PK?
:(
https://familysearch.org/pal:/MM9.3.1/T ... cc=1554443
Používateľov profilový obrázok
patricius95
Veterán
Veterán
Príspevky: 3234
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:08
Predkovia z oblasti: Ličartovce → Zakarovský, Ruské Pekľany → Koscik, Havranec → Leľo, Nitr. Streda → Trenčiansky
Bydlisko: Prešov

Rovnaký problém mám pri prezeraní matrík farnosti Kurima, support nám zrejme nič neprezradí :-)
S pozdravom
Patrik Zakarovský
AndyT
Veterán
Veterán
Príspevky: 490
Dátum registrácie: 16 Apr 2013, 13:51
Predkovia z oblasti: Okolie Trnavy - Bučany, Trakovice, Brestovany, Šúrovce, Pastuchov, Zavar. Trnka, Briedik, Silný, Bohunický.

masu napísal:stále mi to nechce otvoriť ani cez mozilu, chrome explorer. KeĎ to skúšam cez FS cez SEARCH cez nejakú osobu, tak to vyzerá takto - viď listovanie stránok. Napr BA Blumentál 2. časť mi išla v pohode. Žeby niečo robili s PK?
:(
https://familysearch.org/pal:/MM9.3.1/T ... cc=1554443
Mne tuto stranku zobrazuje bez problemov. Zaujimave vsak je, ze cislo obrazka je NaN a pocet obrazkov je 23174. Trosku zvlasne cisla, nie?
Napísať odpoveď