Nemôžem pracovať s FS

Používateľov profilový obrázok
wera
Veterán
Veterán
Príspevky: 397
Dátum registrácie: 15 Sep 2012, 23:31

nieco sa zmenilo: este pred par dnami bolo uvedene na FS Slovakia, Church and Synagogue Books, 1592-1910 - Browse through vyse 2,200 000 images, dnes je to iba 1,624,867... :evil:
(ak sa nemylim datum aktualizacie bol februar 2013, dnes je to december 2013... - kedy sa to takto zmenilo netusim, ale december to urcite nebol...)
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

No do haja! V decembri 2013 sa urcite nic nemenilo, naozaj tam bol februar 2013, to viem bezpecne, pretoze som cakal na februar 2014, ze snad po roku nieco bude... myslim, ze nas oondievaju...
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Skuste si zoradit vsetky records z Central Europe podla datumu a budete prekvapeni - vacsina z nich bola vraj upravena v decembri 2013, co rozhodne nie je pravda.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Dokonca cenzus 1869 bol upravovany na Stedry den. V RK matrikach boli Banovce (nad bebravou) dvakrat - raz ako Banovce, druhy krat ako Banovce nad Bebravou. V prvej zlozke bola Mala Hradna a este cosi. Teraz mi tu zlozku ukazuje prazdnu... cele FS je v haji....
ejco
Veterán
Veterán
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 31 Jan 2014, 08:23
Predkovia z oblasti: horná Nitra

Tak si rýchlo sťahujme, čo sa dá...
jurog
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 17:41

Vyzerá to tak, že naozaj niečo upravovali - cez niektoré matriky sa nedá prechádzať doteraz používaným spôsobom (zobrazenie a posúvanie sa po jednotlivých stránkach). Rodné matriky sú ale naďalej dostupné - ale iba cez vyhľadávanie indexovaných záznamov a následné zobrazenie konkrétnej stránky (ale bez možnosti posunu).
To by vysvetľovalo ten rozdiel v počte "browsovateľných" záznamov pred a po decembri 2013.
Že by predzvesť možnosti dostať sa aj k záznamom, ktoré nespĺňajú 100-ročnú podmienku (to by bol ten optimistickejší prípad) ?
Dari
Veterán
Veterán
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:30
Predkovia z oblasti: Trebaczky, Sztankovics obce v okolí Piešťan

Zrejme na nás niečo skúšajú. Ja som tiež minulý týždeň videla február 2013 a čakala, že ubehol rok a niečo pridajú. A hele. Oni ubrali. :cry:
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Kedze uz davnejsie zrusili svoje forum a vsetko presmerovali na ksichtoknihu, otvoril som si tam vcera hubu, ale bez vysledku. Dnes som si vsimol, ze viaceri sa stazovali predo mnou a FS priznalo problemy so servermi a cojaviemcimeste. Pacila sa mi odpoved Laurie Myres, ktoru som bez vahania like-ol! :-)
Prílohy
FSFB.jpg
FSFB.jpg (52.03 KiB) 4876 zobrazení
AndyT
Veterán
Veterán
Príspevky: 490
Dátum registrácie: 16 Apr 2013, 13:51
Predkovia z oblasti: Okolie Trnavy - Bučany, Trakovice, Brestovany, Šúrovce, Pastuchov, Zavar. Trnka, Briedik, Silný, Bohunický.

Ta odpoved od FS mi velmi pripomina vsetky odpovede, ktore som od nich dostal. Ako keby ich jedna mater mala. :D
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

AndyT napísal:Ta odpoved od FS mi velmi pripomina vsetky odpovede, ktore som od nich dostal. Ako keby ich jedna mater mala. :D
Ano a navyse mi to tak trochu pripomina typy odpovedi statnych organov a statnych institucii jednej nemenovanej republiky :-D Na druhej strane som im vdacny za to, co doteraz urobili.
Napísať odpoveď