www.myheritage.com

GoodWill
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 10 Júl 2014, 16:17
Predkovia z oblasti: Západné slovensko: Kiss, Slovák, Wurelly

Zrejme túto stránku pozná väčšina z Vás. Ak ju aj využívate, možno sa Vám už stalo, že stránka automaticky našla pravdpodobnú zhodu s rodokmeňom iného človeka.
Žiaľ, potvrdiť/odmietnuť zhodu, prebrať údaje, alebo aspoň kontaktovať správcu tej druhej stránky je možné len ak máte zaplatený premium účet... a to nemá každý.

Existuje ale spôsob, ako môžete umožniť kontakt s Vami, ak Vás nájde niekto iný. Text na vašej uvítacej stránke je editovateľný - nič nebráni tomu aby ste k tým automaticky generovaným nudným kecom nepridali svoju e-mailovú adresu, ktorá bude viditeľná pre ostatných, ktorí si na Vás kliknú. Preveroval som to a neodporuje to podmienkam.
mitoxy
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 113
Dátum registrácie: 04 Feb 2019, 14:02
Predkovia z oblasti: Malacky, Šenkvice, Vrtižer/Plevník/Predmier

Dobry den,
chcel by som sa opytat (nenasiel som to a nechcem zakladat novu temu):

Ked mi myheritage najde zhodu s inym rodokmenom a ja ju dam potvrdit a spravca druheho rodokmena ju potvrdi tiez, automaticky vidi cely moj rodokmen, alebo iba vie, ze je tu nejaka zhoda a nasledne sa mozeme kontaktovat?
luki
Iniciatívny člen
Iniciatívny člen
Príspevky: 153
Dátum registrácie: 16 Jún 2016, 16:08
Predkovia z oblasti: Mníšek nad Popradom, Demänová, Kátlovce, Stupava

mitoxy napísal: 13 Jún 2019, 19:43 Ked mi myheritage najde zhodu s inym rodokmenom a ja ju dam potvrdit a spravca druheho rodokmena ju potvrdi tiez, automaticky vidi cely moj rodokmen, alebo iba vie, ze je tu nejaka zhoda a nasledne sa mozeme kontaktovat?
Dobry den,
Ak mate stranku nastavenu tak, ze sa do nej mozu dostat iba clenovia, tak potom je to iba potvrdenie zhody a nic viac. ALE, precitajte si aj toto :
viewtopic.php?f=30&t=10006#p27591
(je to nezavisle od toho, ci mate platene sluzby, alebo nie, ci ste niekedy nejaku zhodu potvrdili, alebo nie .. )
Napísať odpoveď