Cislovanie stahovanych obrazkov v prehliadaci

andrej58
Veterán
Veterán
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 02 Nov 2012, 10:03
Predkovia z oblasti: Orava,Marmárosziget

POTREBOVAL BY SOM POMOC:
nechcem zakladať druhé vlákno ale :
sťahujem matriku z FS ručne, ovšem obrázky mi ukladá iba po číslo 100 a potom začne odznova. čiže 1 obrázok je : record image.jpeg....record image (100).jpeg a potom to chce zasa ukladať ako : record image.jpeg
Sťahujem cez prehliadač CHROME a skúšal som aj FIREFOX všetko z rovnakým účinkom, Po 100-m obrázku čísluje odznova.
Dá sa to niekde nastaviť aby to pokračovalo ďalej v číslovaní?
Ďakujem :|
Naposledy upravil/-a duros v 15 Júl 2014, 22:05, upravené celkom 1 krát.
Dôvod: Rdasej som zalozil nove vlakno, lebo sa to netyka programu Familysearchviewer.
andrej58
Veterán
Veterán
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 02 Nov 2012, 10:03
Predkovia z oblasti: Orava,Marmárosziget

no ľudia žiaden nápad ? Nechce sa mi stále všetko ručne prečíslovávať :(
david
Veterán
Veterán
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 04 Sep 2013, 02:56

No návodov na sťahovanie tu bolo už veľa, napr. ja sťahujem takto viewtopic.php?f=27&t=6890&start=20#p11118 a očíslovanie si nastavím aké chcem.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

david napísal:No návodov na sťahovanie tu bolo už veľa, napr. ja sťahujem takto viewtopic.php?f=27&t=6890&start=20#p11118 a očíslovanie si nastavím aké chcem.
Andrejovi nejde o navod na stahovanie. On si tvrdohlavo stahuje rucne a system mu uklada images tak, ako pise, takze on chce riesit cislovanie obrazkov :-)
Podla mna je to v systeme...
andrej58
Veterán
Veterán
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 02 Nov 2012, 10:03
Predkovia z oblasti: Orava,Marmárosziget

:) :D to duros: nie tvrdohlavo...proste on to ináč nevie sťahovať :roll: ke´d to skúša vašimi sofistikovanejšími metódami tak mu to nejde :lol: 8-) proste nemám na to vlohy
dík,,,už som našiel spôsob ...prečíslovanie viacerých obrázkov cez totalcomander
Napísať odpoveď