V roku 2014 sme založili občianske združenie Genealogický inštitút Slovenska. Venujeme sa rôznym dobrovoľníckym aktivitám – na stránke uverejňujeme zaujímavé články na tému rodinnej histórie, genealógie, či tvorby rodokmeňov, prevádzkujeme genealogické forum, vytvorili sme genealogický slovník, organizujeme stretnutia genealógov.

V tomto roku sa môžeme po prvý raz uchádzať aj 2 percentá z daní. Ak sa vám páči, čo robíme a ak máte pocit, že naša aktivita má zmysel, môžete nás podporiť. Ďakujeme!
CHCEM VEDIEŤ VIAC O MOŽNOSTI PODPORIŤ GENI.SK

Brothers Keeper - ukladanie dokumentu

Karla
Iniciatívny člen
Iniciatívny člen
Príspevky: 184
Dátum registrácie: 22 Feb 2015, 18:17
Predkovia z oblasti: Necpaly, Partizánska Ľupča, ČR obl. Jindřichuv Hradec, Telč

Brothers Keeper - ukladanie dokumentu

Príspevok od užívateľa Karla » 20 Dec 2015, 15:42

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať - ak niekto používa Brothers Keeper, ako riešite ukladanie zostav do nejakého druhu dokumentu? Uloženie v nejakom formáte to síce ponúka, ale iba pri určitých špecifických zostavách. :? Tlač je tiež pomerne boľavá záležitosť tohto programu (včera som tlačila jednu zostavu a vo finále som ju musela vyskladať z deviatich A4 na posteli - hoci si myslím, že pri troche snahy sa to dalo vtesnať na oveľa menšiu plochu). Program mi inak vyhovuje, tak pred tým ako sa o prenos pokúsim prácnym vyskladaním obrazu z čiastkových prinscreenov, by som chcela posondovať, či nemá niekto elegantnejšie riešenie. :) Vopred ďakujem za tipy!AndyT
Veterán
Veterán
Príspevky: 490
Dátum registrácie: 16 Apr 2013, 13:51
Predkovia z oblasti: Okolie Trnavy - Bučany, Trakovice, Brestovany, Šúrovce, Pastuchov, Zavar. Trnka, Briedik, Silný, Bohunický.

Re: Brothers Keeper - ukladanie dokumentu

Príspevok od užívateľa AndyT » 20 Dec 2015, 17:28

V BK si vyexportuje Gedcom a ten natiahnite do ineho programu.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných