Načítanie mapy - vyriešené

Štefan Baláž
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 24 Máj 2015, 21:32

Dobrý deň, neviem sa do fóra dostať inak iba tak, že napíšem novú tému, pretože mám problém s načítaním mapy. Prešiel som na Windows7 Home premium a prvý problém ktorý mi vznikol bol, že mi program odmietol načítať mapu s oznámením, že nepodporuje vlastnosť, alebo metódu "Started Loading Map". Keď svoj projekt otvorím v inom počítači, tak tam mi mapa naskočí, ale zasa mi nenačíta všetky osoby v rodokmeni. Ja som veľmi slabý odborník (lepšie povedané - som absolútny amatér v tejto oblasti), a preto netuším čo mám ďalej robiť a vo fóre som podobnú tému či skôr radu nenašiel. Ďakujem. Š.B.
Naposledy upravil/-a Štefan Baláž v 09 Dec 2020, 18:46, upravené celkom 1 krát.
Stebal
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Štefan Baláž napísal:Dobrý deň, neviem sa do fóra dostať inak iba tak, že napíšem novú tému....
Tomuto som vobec neporozumel. Ak sa viete prihlasit na forum a viete zalozit novu temu, nemoze byt problem v teme kliknut na tlacidlo "Napisat odpoved" dolu pod prispevkami. Ale pre tento pripad je to aj tak bezpredmetne, pretoze ide o novy problem...
Štefan Baláž napísal:... Prešiel som na Windows7 Home premium a prvý problém ktorý mi vznikol bol, že mi program odmietol načítať mapu s oznámením, že nepodporuje vlastnosť, alebo metódu "Started Loading Map". Keď svoj projekt otvorím v inom počítači, tak tam mi mapa naskočí, ale zasa mi nenačíta všetky osoby v rodokmeni. Ja som veľmi slabý odborník (lepšie povedané - som absolútny amatér v tejto oblasti), a preto netuším čo mám ďalej robiť a vo fóre som podobnú tému či skôr radu nenašiel. Ďakujem. Š.B.
Aj ked to nepisete, domnievam sa, ze ide o program Family Tree Builder. Ja ho pouzivam na Win 7 uz dlho a bez problemov. Skuste si stiahnut a instalovat najnovsiu verziu programu.
Štefan Baláž
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 24 Máj 2015, 21:32

Ďakujem, zabudol som napísať že ide o Family Tree Builder, ospravedlňujem sa, na inštalovanie najnovšej verzie musím požiadať odborníka, ale to je už môj problém. Š.B.
Stebal
Napísať odpoveď