4. stretnutie amaterskych genealogov

Mojmír
Veterán
Veterán
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 22 Okt 2012, 12:27

Ja nebudem môcť prísť.

Budem síce na Slovensku, ale 18.10.bude kamarát oslavovať 50-tku a 25.10. si s bratovou rodinou spravíme výlet do krajiny našich predkov:

https://www.google.ch/maps/dir/Krom%C4% ... 277083!3e0
Používateľov profilový obrázok
jojo
Člen
Člen
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 13 Máj 2013, 09:17
Predkovia z oblasti: Osvald - Kunešov(Kremnica), Padúch - Štefultov(Banská Štiavnica), Polák - Ružomberok,Trstenský-Trstená-

duros napísal:Takze predbezne su stanovene terminy bud 18. alebo 25. oktobra. Definitivne budeme vediet podla moznosti hosta, co by sme mali dohodnut buduci tyzden.

Zdravim, uz sa podarilo dohodnut s hostom jeden zo stanovenych terminov?
Cas sa krati a tiez si potrebuje kazdy znas zadelit vikendy :P
ejco
Veterán
Veterán
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 31 Jan 2014, 08:23
Predkovia z oblasti: horná Nitra

Žiaľ, pre mňa sú tohtoročné októbrové vikendy už pasé...
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4963
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

jojo napísal:
duros napísal:Takze predbezne su stanovene terminy bud 18. alebo 25. oktobra. Definitivne budeme vediet podla moznosti hosta, co by sme mali dohodnut buduci tyzden.

Zdravim, uz sa podarilo dohodnut s hostom jeden zo stanovenych terminov?
Cas sa krati a tiez si potrebuje kazdy znas zadelit vikendy :P
Jasne, ja to chapem a ospravedlnujem sa, ale povodne myslenych hosti sa nepodarilo zohnat, resp. sa nevenovali tomu, co by sme chceli. Pan, ktory slubil medzi nas prist, povedal, ze do stredy da vediet, ktory z terminov mu viac vyhovuje. Akonahle to budeme vediet, urcite to sem dam aj s dalsimi podrobnostami.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4963
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Takze vysledok a suhrn - 10 urcite slubilo, 6 sa slubili predbezne.
Termin stretnutia - 18.10.2014 o 12,00 hod v P.P. Pasta (ako je uvedene v uvode), prednasat bude historik z Historickeho ustavu SAV Mgr. Peter Soltes, PhD., odbornik na historicku demografiu.
Vzhladom k istym nakladom na organizaciu stretnutia chceme poziadat o ucastnicky poplatok 2 Eura na osobu s vynimkou tych, ktori prispeli na chod Obcianskeho zdruzenia Geni.sk (oni vedia, ktori to su). Staci zaplatit pri prichode.
Cestovne, stravu, atd. si hradi kazdy sam.
laco
Veterán
Veterán
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 11 Apr 2014, 20:01
Predkovia z oblasti: Nitrianský Hrádok, Bánov - Rosival, Necpaly - Justh, Bratislava a Záhorie - Klempa

A môže prísť aj taký, čo sa ešte ani len predbežne nesľúbil? Lebo termín vyzerá celkom priaznivo.

Laco
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4963
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

laco napísal:A môže prísť aj taký, čo sa ešte ani len predbežne nesľúbil? Lebo termín vyzerá celkom priaznivo.

Laco
Jasne, Vy ste obzvlast vitany :-)
milantd
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 23 Máj 2013, 08:51

Dobrý deň.
Zaujala ma téma. Hľadám obec,miesto na území Slovenska z ktorého odišli moji predkovia na Dolnú zem -Hevešská župa -okolo roku 1700. Moji starí rodičia a rodičia sa vrátili na územie Slovenska v roku 1947. Mohol by som prispieť poznatkami ktoré som doteraz získal.
Chcel by som sa prihásiť na stretnutie.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4963
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

milantd napísal:...
Chcel by som sa prihásiť na stretnutie.
Nech sa paci. Ak pridete Vy a aj taki, ktori slubili ucast len predbezne, bude nas 18 + host.
michal62
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09 Okt 2014, 15:08
Predkovia z oblasti: Vlčkovany - Skalica

dobrý, dá sa ešte na to stretnutie prihlásiť?

Termin stretnutia - 18.10.2014 o 12,00 hod v P.P. Pasta

Michal
Napísať odpoveď