Čo nové u mormónov

Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

dale92 napísal:.... Inak pracujem na zozname slovenských matrík podľa ID, pod ktorým sa dá (alebo nedá) stiahnuť cez FSV. Neviem, či niečo také už niekto má, no ak by bol záujem, môžem to potom zverejniť.
Takto nieco spracovava aj ppos na stranke rodkmen.com...
Používateľov profilový obrázok
ludolf
Člen
Člen
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:59
Predkovia z oblasti: Banskobystrický okres

Ja by som taky zoznam uvital :)
Používateľov profilový obrázok
Absik
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 293
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:22
Predkovia z oblasti: Východné Slovensko: Škripko, Pravda, Polyák, Andrejčák, Výrostko/Virosztko, Prepiják; Maďarsko/Košice: Deutsch; Spiš+Poľsko: Kohn, Tandlich; Morava: Absolon, Lédl
Kontaktovať používateľa:

ja tiež :-)
dale92
Člen
Člen
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 11 Okt 2014, 00:42
Predkovia z oblasti: ev. Batizovce, Štrba, okolie Popradu, r.kat. L. Teplička

duros napísal:
dale92 napísal:.... Inak pracujem na zozname slovenských matrík podľa ID, pod ktorým sa dá (alebo nedá) stiahnuť cez FSV. Neviem, či niečo také už niekto má, no ak by bol záujem, môžem to potom zverejniť.
Takto nieco spracovava aj ppos na stranke rodkmen.com...
Práve po debate s ním na rodokmen.com som sa do toho zoznamu pustil. Aj som mu ho poslal a požiadal o spoluprácu, no neodpísal mi. Myslím ale, že takto prepracovaný zoznam on nerobil. Ja si na takýchto veciach dávam záležať, takže v tom zozname nájdete všetko potrebné, keď sa rozhodnete pátrať v nejakých matrikách, aj v archívoch. ;-) Zatiaľ mám v zozname hlavne Spiš a Liptov, budem ho postupne dopĺňať a keď bude hotový, tak ho niekam uploadnem. Ak by mal niekto záujem aj o neúplný zoznam, napíšte mi a pošlem mailom.
Anina
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 20 Jan 2014, 16:25
Predkovia z oblasti: Pňaček,Vajteršic,Kodrik,Štvrtecký,Kalka ,Ganobčik,Orava,Liptov,Záhorie

Aj ja sa pripájam k záujemcom o taký zoznam.
Napísať odpoveď