Familysearch viewier

Trenkie
Iniciatívny člen
Iniciatívny člen
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 02 Apr 2015, 09:42
Predkovia z oblasti: Markušovce, Sp.Štiavnik,Hôrka č.Ondrej, Vlková,Teplička,Vyšné Repaše, Novoveská Huta,Hnilčík,Hnilec
Bydlisko: Smižany
Kontaktovať používateľa:

Ahojte, neviem či sa tu o tom už písalo, alebo sa to stáva len mne..., ale viac krát sa mi stalo že keď som zadala pri sťahovaní matrík tie číselka TH..... , tak mi to stiahlo inú matriku.., napríklad som sťahovala Spišský Štiavnik a stiahlo mi to Spišský Hrušov.., neviete mi prosím poradiť ako to vyriešiť alebo kde je zrada ? :D Ďakujem pekne za odpoveď!
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Treba si uvedomiť, že sťahujete celý film a na ňom môže byť aj iná matrika. A áno, bolo o tom písané viackrát.
JanK
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 15 Jan 2014, 15:18

To ste natrafili na film, na ktorom končí matrika Sp. Hrušova a pokračuje matrika Sp. Štiavnika. Na nasledujúcom filme začína pokračovanie matriky Sp. Štiavnika a pokračuje Sp. Štvrka. Pred sťahovaním je dobré zistiť od akého čísla začína matrika, ktorú chcete stiahnúť, aby sa Vám začínalo označovanie od čísla 1.
Na filmoch ktoré som sťahoval bolo v priemere 600-700 jpg, na jednom som natrafil s 1010 jpg.
Napísať odpoveď