Registracia k trial pristupu na stranke fold3 com

Akékoľvek iné otázky, v ktorých potrebujete poradiť (nie priezviská, matriky, archívy, čítanie materiálov a pod. - na to sú zvlášť subfóra!).
martin

Poradí mi niekto, ako vyplnit formulár na skúšobnú dobu v USA databázach ? Resp.ako to funguje ? Ďakujem
Naposledy upravil/-a duros v 07 Nov 2012, 15:12, upravené celkom 1 krát.
Dôvod: Radsej som toto vlakno oddelil od povodnej temy o databaze imigrantov, aby to nezapadlo prachom pod nespravnym nazvom. duros
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4963
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

martin napísal:Poradí mi niekto, ako vyplnit formulár na skúšobnú dobu v USA databázach ? Resp.ako to funguje ? Ďakujem
Bolo by vhodne, keby ste uviedli link na tu databazu, lebo stranok je viacero a kazda to ma zrejme inak.
martin

To Duros:

Myslel som tento link. Dakujem

http://www.fold3.com/
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4963
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Prvy krok po kliknuti na "start now 7-day free trial..." vpravo hore nasleduje jednoduchy krok c. 1 s uvedenim emailovej adresy a zvolenim hesla, vratane zakliknutia a potvrdenia suhlasu s podmienkami pouzivania. Zvolil som nicnehovoriaci email, nejake heslo, odsuhlasil. Nasleduje vsak krok 2, v ktorom od Vas pyta cislo platobnej karty, ktora bude pouzita v pripade plneho pristupu, vratane mena jej drzitela. Tu sa uz neda vymyslat, hocico nezoberie. Okrem toho je treba zadat inu krajinu, ak ste mimo USA a PSC. Do tohto som sa uz dalej nepustal...
Napísať odpoveď