Jak zjistím hodinu narození

Akékoľvek iné otázky, v ktorých potrebujete poradiť (nie priezviská, matriky, archívy, čítanie materiálov a pod. - na to sú zvlášť subfóra!).
emotionlass
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10 Dec 2017, 08:56

Ahoj, jsem vyrůstala jsem v pěstounské péči a potřebuji nutně znát svoji hodinu narození, koho mám kontaktovat, když jsem se narodila v Želiezovcích a nenašla jsem kontakt na matriku....za každou radu budu ráda, díky moc, ¨Gabriela
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Dobry den, hodinu narodenia nenajdete na matrike. Ja som ju mal uvedenu v zdravotnej karte dietata, ktoru mi dali lekari, ked som dovrsil 18 rokov.
OndrejSmolárik
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 07 Dec 2015, 14:02
Predkovia z oblasti: Komjatice, Černík, Pohranice, Bádice, Vajka, Kostolný Sek ,Rastislavice, Studienka, Bánov, Veľký Kýr

Dobrý deň.

Narodila ste sa v pôrodnici v Želiezovciach? Na pôrodniciach sa vedú tzv.pôrodné knihy, kde je zapísaný aj presný čas pôrodu. Pôrodnica Želiezovce bola zrušená okolo roku 2006. Zdravotné záznamy /aj pôrodné knihy/ by mali byť archivované. Neviem však kto mal v správe Nemocnicu v Želiezovciach. Myslím si že mesto Želiezovce. Skúste Mestký úrad Želiezovce alebo Nitriansky samosprávny kraj.

Smolárik
Používateľov profilový obrázok
harmi1930
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 250
Dátum registrácie: 09 Jún 2017, 15:56
Predkovia z oblasti: Podlužany/Tekovská Nová Ves (Nová Dedina), Pezinok/Častá/Ch.Grob, Smolník (pri Snine)

Napísať odpoveď