Svatba Joannes Stanek a Maria Pollak cca 1867

Akékoľvek iné otázky, v ktorých potrebujete poradiť (nie priezviská, matriky, archívy, čítanie materiálov a pod. - na to sú zvlášť subfóra!).
Ivana Tatarek
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 03 Máj 2018, 22:11
Predkovia z oblasti: Šaštín - Stráže, Mělník, Velvary , Domažlice, Plzeň
Bydlisko: Praha

Dobrý den.
Chtěla bych najít svatbu Joanese a Marie, zkoušela jsem svatby v matrice Šaštín ačkoli vím že se svatba dělá v bydlišti nevěsty takže zbytečně. Nevím odkud ta nevěsta je, vím že někdy jsou stejná jména obcí na Slovensku i v Maďarsku tohle vypadá na Polsko nebo Rusko.
Vypisuji zde narození jednotlivých dětí , rodiče i číslo popisné domu je stejné jen to jinak píší v matrikách.

16.2.1868 Julinanna Stanek otec Joannes Stanek matka Maria Polak
26.6.1869 Paulus Joanes Sztanek Maria Pollak
19.11.1872 Michael Joanes Sztanek Maria Polák
29.1.1875 Maria Joanes Sztanyek Maria Pollak ze Szmolanka
22.5.1876 Therezia Joannes Sztanyck Maria Polak ze Szmolinszka
27.3.1881 Antonius Joannes Sztanyck Maria Polak ze Szmolanka

Podarí mi někdo kde tu svatbu mám hledat?? Děkuji za radu s otáčením jednotlivých listů -vyklikala jsem ty poslední tři sourozence.. ))
Děkuji.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Nabuduce odporucam radsej prilozit linky, nech nemusime hladat. Pri tom stvrtom dietati je uvedene, ze matka "ex Szomolanka", co je Smolinske. A tam je aj sobas: https://www.familysearch.org/ark:/61903 ... cc=1554443
Ivana Tatarek
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 03 Máj 2018, 22:11
Predkovia z oblasti: Šaštín - Stráže, Mělník, Velvary , Domažlice, Plzeň
Bydlisko: Praha

Velice děkuji.. Ty odkazy se naučím . Teď to doma prodiskutujeme a pokusíme se to přeložit, najdeme si to na mapě atd..
Krásný sváteční den....
Napísať odpoveď