Hľadanie obcí na familysearch.org

Pátrate v konkrétnej oblasti? Dajte vedieť ostatným, možno zistíte, že pátrate po tých istých predkoch.
Palo
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 131
Dátum registrácie: 11 Jan 2017, 08:36
Predkovia z oblasti: Hansen, Hanzen - Schleswig Holstein, Tesáre, Podbrezová. Siegel-Starý Maletín,Mírov. Frirtscher-Studená Loučka. Duschek - C Z - Dub-Kondrac, Nováky, Kamenec p. Vtáčnikom. Košťál - Oponice . M asár - Dolné Vestenice

Chcem Vás pekne požiadať, ak mi vie niekto poradiť v ktorom okrese na ancestry nájdem obec Brusno (ondrej nad hronom)?
Naposledy upravil/-a Palo v 20 Jan 2017, 13:06, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Preco na ancestry? Co hladate na ancestry podla obci a okresov???
Palo
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 131
Dátum registrácie: 11 Jan 2017, 08:36
Predkovia z oblasti: Hansen, Hanzen - Schleswig Holstein, Tesáre, Podbrezová. Siegel-Starý Maletín,Mírov. Frirtscher-Studená Loučka. Duschek - C Z - Dub-Kondrac, Nováky, Kamenec p. Vtáčnikom. Košťál - Oponice . M asár - Dolné Vestenice

Pardon... na familysearche.
Mojmír
Veterán
Veterán
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 22 Okt 2012, 12:27

Podľa Šarmaniovej http://csaladfa.palmai.eu/felvidekiak/
v archíve v Banskej Bystrici je matrika Ondrej nad Hronom 1711-1895.

Mormoni tú matriku evidentne nemajú, musíte ísť do Banskej Bystrice.
Palo
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 131
Dátum registrácie: 11 Jan 2017, 08:36
Predkovia z oblasti: Hansen, Hanzen - Schleswig Holstein, Tesáre, Podbrezová. Siegel-Starý Maletín,Mírov. Frirtscher-Studená Loučka. Duschek - C Z - Dub-Kondrac, Nováky, Kamenec p. Vtáčnikom. Košťál - Oponice . M asár - Dolné Vestenice

Ďakujem. Dúfal som som, že ju majú.
Napísať odpoveď