Stránka O.Z.

Používateľov profilový obrázok
marekT
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 05 Sep 2012, 02:11
Predkovia z oblasti: Dolný Kubín, Spišská Nová Ves, Kežmarok
Kontaktovať používateľa:

Naše občianske združenie má po pár mesiacoch konečne vlastnú stránku. Nájdete ju na adrese http://zdruzenie.geni.sk/. Tešíme sa na vaše postrehy a upozornenia na prípadné chyby.
david
Veterán
Veterán
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 04 Sep 2013, 02:56

Stránka je pekná, ale nedá mi to :)
Ten tabletový štýl sa mi vôbec nepáči. Neviem koľko ľudí chodí na tú stránku z prenosných zariadení, ktoré sú ovládané dotykom, ktorými sa tá stránka dobre ovláda, že sa im musíme prispôsobovať. Na normálnych PC a notebookoch to pôsobí trocha divne. Ja viem, dnes je to moderné a je taký trend, ale myslím, že nemalej skupine užívateľov sa to nepáči, keď im celú obrazovku zaberú monštrózne obrázky a nadpisy...

Berte to ako konštruktívnu kritiku :)
laco
Veterán
Veterán
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 11 Apr 2014, 20:01
Predkovia z oblasti: Nitrianský Hrádok, Bánov - Rosival, Necpaly - Justh, Bratislava a Záhorie - Klempa

Technická pripomienka - nefunguje odkaz v menu na kontakt (mám pocit, že v menu je odkaz na #contact, ale pri id je div id="kontakt").

Ďalšia vec - neviem združenie lajknúť na facebooku - tu ale nevylučujem problém v sebe.

Laco
AndyT
Veterán
Veterán
Príspevky: 490
Dátum registrácie: 16 Apr 2013, 13:51
Predkovia z oblasti: Okolie Trnavy - Bučany, Trakovice, Brestovany, Šúrovce, Pastuchov, Zavar. Trnka, Briedik, Silný, Bohunický.

Stranku som najskor pozeral na telefone, teraz na notebooku. Zobrazenie na oboch zariadeniach bezproblemove a citatelne - sa to javi ako responzivny web, co je podla mna pozitivum.
Používateľov profilový obrázok
marekT
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 05 Sep 2012, 02:11
Predkovia z oblasti: Dolný Kubín, Spišská Nová Ves, Kežmarok
Kontaktovať používateľa:

david napísal:Stránka je pekná, ale nedá mi to :)
Ten tabletový štýl sa mi vôbec nepáči. Neviem koľko ľudí chodí na tú stránku z prenosných zariadení, ktoré sú ovládané dotykom, ktorými sa tá stránka dobre ovláda, že sa im musíme prispôsobovať. Na normálnych PC a notebookoch to pôsobí trocha divne. Ja viem, dnes je to moderné a je taký trend, ale myslím, že nemalej skupine užívateľov sa to nepáči, keď im celú obrazovku zaberú monštrózne obrázky a nadpisy...

Berte to ako konštruktívnu kritiku :)
Zdravím David!
Ďakujem za postreh. Veľmi vážne sme rozmýšľali nad dizajnom. Už pri geni.sk som mal chuť ísť do modernejšieho dizajnu, nakoniec som aj na základe diskusie s návštevníkmi ostali pri "retro" dizajne. Stránka združenia je v podstate len jedna stránka bez podstránok, preto sme sa rozhodli pre takýto dizajn, ktorý je efektívnejší. Každopádne, vďaka za postreh :)
Používateľov profilový obrázok
marekT
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 05 Sep 2012, 02:11
Predkovia z oblasti: Dolný Kubín, Spišská Nová Ves, Kežmarok
Kontaktovať používateľa:

AndyT napísal:Stranku som najskor pozeral na telefone, teraz na notebooku. Zobrazenie na oboch zariadeniach bezproblemove a citatelne - sa to javi ako responzivny web, co je podla mna pozitivum.
AndyT, vďaka :)
Používateľov profilový obrázok
marekT
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 05 Sep 2012, 02:11
Predkovia z oblasti: Dolný Kubín, Spišská Nová Ves, Kežmarok
Kontaktovať používateľa:

laco napísal:Technická pripomienka - nefunguje odkaz v menu na kontakt (mám pocit, že v menu je odkaz na #contact, ale pri id je div id="kontakt").

Ďalšia vec - neviem združenie lajknúť na facebooku - tu ale nevylučujem problém v sebe.

Laco
Laco, vďaka za upozornenie, stránku sme aj s Durosom prezreli a prekontrolovali nespočete veľa ráz a predsa sa chybička "vloudila" :) Idem to hneď opraviť. A vďaka aj za upozornenie na ten FB, to musíme napraviť!
staso
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:33
Predkovia z oblasti: Sojka - farnosti Lom nad Rimavicou, Oravská Lesná

T8 sivá farba fontu mi pride dosť "nečitateľná". Vonku je jasný deň a tie texty sa ťažko čítajú. Pomohla by kontrastnejšia farba.
Napísať odpoveď