Strana 1 z 2

2 percentá z dane z príjmov

Napísané: 05 Feb 2016, 22:47
od užívateľa staso
Je možné darovať percentá z dane na o.z.?

Re: 2 percentá z dane z príjmov

Napísané: 06 Feb 2016, 08:20
od užívateľa duros
Dobrý deň, predbehli ste nás :-)
Áno, tento rok je možné poukázať dve percentá z dane z príjmov pre OZ Geni.sk. Tlačivo, ktoré pripájam, je vo formáte pdf, ale malo by byť editovateľné.
Všetkým darcom už vopred ďakujeme! :-)

Re: 2 percentá z dane z príjmov

Napísané: 06 Máj 2016, 07:05
od užívateľa Martin Fillo
A přispět nějakou tou stovkou CZK je taky možné?

Re: 2 percentá z dane z príjmov

Napísané: 06 Máj 2016, 09:19
od užívateľa duros
Martin Fillo napísal:A přispět nějakou tou stovkou CZK je taky možné?
Mozne je nas podporit: http://zdruzenie.geni.sk/#podporte-nas

Re: 2 percentá z dane z príjmov

Napísané: 13 Feb 2017, 15:14
od užívateľa duros
Vážení priatelia,

aj tento rok je možné nás podporiť 2%-ami z dane. Osoby, ktoré sú zamestnancami, môžu použiť priložené editovateľné tlačivo, fyzické a právnické osoby, ktoré podávajú daňové priznanie, majú možnosť tak učiniť prostredníctvom podávaného daňového priznania. Potrebné údaje nájdu v priloženom tlačive pre zamestnancov.

Re: 2 percentá z dane z príjmov

Napísané: 14 Feb 2017, 07:03
od užívateľa masu
P. Duros, dajte aj číslo účtu. Chcela by som prispieť na účet. Ďakujem.

Re: 2 percentá z dane z príjmov

Napísané: 14 Feb 2017, 07:55
od užívateľa duros
masu napísal:P. Duros, dajte aj číslo účtu. Chcela by som prispieť na účet. Ďakujem.
O prispevok vyssie nad tlacivom je link na "Podporte nas". Je tam cislo uctu. Dakujeme :-)

Re: 2 percentá z dane z príjmov

Napísané: 12 Okt 2017, 19:33
od užívateľa Dari
duros ako to vyzerá s 2-percentými príspevkami? Stačia na chod OZ? Priznali sa všetci darcovia, alebo sú anonymní ako niekto?

Re: 2 percentá z dane z príjmov

Napísané: 13 Okt 2017, 11:46
od užívateľa duros
Veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorí venovali 2% z dane nášmu OZ. Špecifikovať ich jednotlivo nemá význam a ak si niekto želá byť anonymný, rešpektujeme to a nevidíme v tom nič zvláštne.
Vďaka Vašej podpore dokážeme naďalej prevádzkovať web, fórum, slovník, pričom výdavky idú na registráciu domén, hosting, ďalšie programovanie slovníka, platené členstvo na ancestry.com a MyHeritage (poskytovateľom príspevkov bezplatne poskytujeme nimi vyhľadané záznamy). Zopár kníh sme nakúpili za vlastné prostriedky, zo zdrojov združenia bol zakúpený Stručný etymologický slovník slovenčiny (vyd. VEDA, 2016). Vďaka Vašej podpore sú týmpádom rezervované aj prostriedky na prípadné honorovanie prednášok na stretnutiach - bohužiaľ, v poslednom čase sa nám nedarí zabezpečiť účasť niektorých osobností (ale dôvodom nie je ich nezáujem, ale zosúladenie kalendárov).

Re: 2 percentá z dane z príjmov

Napísané: 30 Jan 2018, 19:37
od užívateľa duros
Všetkých Vás pozdravujem!

Blíži sa obdobie podávania daňových priznaní a možnosti prispieť 2% (právnické osoby 3 %) z dane na chod Vami vybranej inštitúcie, ktorá je zaregistrovaná pre 2% z dane. Takýmto spôsobom môžete pomôcť aj nášmu združeniu. Prispejete tak na chod webovej stránky geni.sk, tohto fóra, stránky združenia a genealogického slovníka genedict.net. Z týchto príspevkov hradíme za udržiavanie webových domén a webového priestoru. Občas sa nám podarí zakúpiť nejaké knihy, ktoré môžu pomôcť bádateľom.
Bonusom pre prispievateľov je možnosť získať prístup k dokumentom na stránke ancestry.com, na ktorej sme predplatili aj pre nasledujúce obdobie jeden účet (treba nám zaslať link, na ktorom sa nachádza príslušný záznam).
Ak sa rozhodnete prispieť aj tento rok, prikladám editovateľné tlačivo s predvyplnenými údajmi nášho združenia - doplníte už len svoje údaje a poskytnete Vášmu správcovi dane.
Vopred ďakujeme za všetky príspevky!