5. stretnutie amaterskych genealogov

Stretnutia, názory, odkazy...
Katarína
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 28 Feb 2015, 15:11
Predkovia z oblasti: Vietoris/Vietorisz, Senec, Močenok, Svätý Peter, Oradea (RU)
Bydlisko: Senec

Predbežne hlásim svoju účasť na stretnutí.
Používateľov profilový obrázok
Obsivan
Člen
Člen
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 18 Máj 2013, 10:38
Predkovia z oblasti: Terchova, Teplička nad Váhom, Gbeľany, Bela, Mojš, Riečnica

Aj Aupark aj Mirrage su kúskov od miesta stretnutia. V Aurparku je zadarmo parkovanie na 6 hodin. V Mirrage je pravdepodobne zdarma cely víkend.
Používateľov profilový obrázok
jojo
Člen
Člen
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 13 Máj 2013, 09:17
Predkovia z oblasti: Osvald - Kunešov(Kremnica), Padúch - Štefultov(Banská Štiavnica), Polák - Ružomberok,Trstenský-Trstená-

ahojte, tak nakoniec sa nezucastnim stretnutia, co ma velmi mrzí, som nachladnuty tak to musim vylezat... :( , a navyse som aj tak mimo SK.
Darina
Člen
Člen
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:56

Zdravím. Ako to teda spravíme s miestenkami z Bratislavy? Kúpi ich niekto spoločne?
Imrich
Veterán
Veterán
Príspevky: 621
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:16
Kontaktovať používateľa:

Mením nástup. Pocestujem z Bratislavy rýchlikom o 8,55. Predpokladám, že Richard zabezbečí miestenky :-)
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Z BA teda pocestuju Darina, Marek, Dari, masu, Richard, Imrich , pani wera uz ma kupenu miestenku na vlak. Neviem, odkial pocestuje pan Kobielsky. Ja pristupim az v TN.
Celkom by nas malo byt okolo 20.
Richard
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 08 Jan 2013, 21:06
Predkovia z oblasti: Skačany, Hradište, Veľká a Malá Lehota, Veľké Pole, Topoľčany, Bánov, Budapešť, Mezice (ČR)

Cca o hodinu pôjdem kúpiť 6 miestenok na vlak o 8:55.
Richard
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 08 Jan 2013, 21:06
Predkovia z oblasti: Skačany, Hradište, Veľká a Malá Lehota, Veľké Pole, Topoľčany, Bánov, Budapešť, Mezice (ČR)

S obtiažami zakúpené. Na stanici mi ich odmietli predať s tým, že miestenka sa dá osobne kúpiť len s lístkom, ale dá sa kúpiť samostatne cez internet. Prelúskal som sa ťažkopádnym systémom na kúpu lístkov ŽSR a išiel kúpiť 6 miestenok. Za pomoci call centra som si overil, či sú naozaj vedľa seba, lebo systém nepodporuje zobrazovanie obrázku s umiestnením. Idem to objednať, vyplním o seba všetky osobné údaje, ktoré existujú a zistím, že pri každej miestenke musí byť vyplnené meno, priezvisko a číslo OP osoby, ktorá ju použije (miestenka je neprenosná!). Nakoniec som kúpil všetky na mňa, tak to snáď ŽSR nejako prehryzú :)
Používateľov profilový obrázok
patricius95
Veterán
Veterán
Príspevky: 3234
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:08
Predkovia z oblasti: Ličartovce → Zakarovský, Ruské Pekľany → Koscik, Havranec → Leľo, Nitr. Streda → Trenčiansky
Bydlisko: Prešov

Zväčša s tým problém nebýva, dá sa to obísť aj tak, že človek uvedie mená spolusediacich a čísla cestovných preukazov si vymyslí :twisted:
S pozdravom
Patrik Zakarovský
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Richard napísal:... Prelúskal som sa ťažkopádnym systémom na kúpu lístkov ŽSR a išiel kúpiť 6 miestenok.
System patri Zeleznicnej spolocnosti Slovensko, a. s., ZSR s nim nema vobec nic spolocne :-)
Richard napísal:..... Nakoniec som kúpil všetky na mňa, tak to snáď ŽSR nejako prehryzú :)
V mene ZSR Ti gratulujem a slubujem, ze ZSR je to lautr jedno - vid vyssie :-D
Napísať odpoveď