5. stretnutie amaterskych genealogov

Stretnutia, názory, odkazy...
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Richard napísal:Len stručne: Kedy bude ďalšie stretnutie? (Tipujem až 2016.)
So zahanbenim musim konstatovat, ze mas asi pravdu. Mali sme toho dost vela, aj sukromne a tento rok to uz asi nema zmysel. Kym to zorganizujem, budu Vianoce. Takze naozaj az 2016. Ale osobne by som bol rad , keby to bolo co najskor.
juriva
Iniciatívny člen
Iniciatívny člen
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 15 Máj 2014, 15:41
Predkovia z oblasti: Lamoš, Szalmovszky, Ribarik, Volna, Knoška - Turiec, Rajec

Dobry den, ako sa prosim dozviem termin dalsieho stretńutia? Nasposledy mi unikol. Dakujem, juriva
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

juriva napísal:Dobry den, ako sa prosim dozviem termin dalsieho stretńutia? Nasposledy mi unikol. Dakujem, juriva
Tu na fore bude urcite zriadena tema k tomuto stretnutiu, kde sa bude diskutovat termin, miesto, atd....
juriva
Iniciatívny člen
Iniciatívny člen
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 15 Máj 2014, 15:41
Predkovia z oblasti: Lamoš, Szalmovszky, Ribarik, Volna, Knoška - Turiec, Rajec

dakujem ;) , snad mi to neunikne
lubica10
Člen
Člen
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 27 Okt 2012, 15:32
Predkovia z oblasti: Študenc- Smolenice, Baďura- Buková-Rohožník, Mészáros-Horný Bar,Marcell,Miščí-Poprad-Zubák
Bydlisko: Trstín

Poprosila by som poslať email, keď bude stretnutie aj mne bolo ľúto že som na poslednom nebola.
Ďakujem. :)
Karla
Iniciatívny člen
Iniciatívny člen
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 22 Feb 2015, 18:17
Predkovia z oblasti: Necpaly, Partizánska Ľupča, Slovenská Ves, Kežmarok, ČR obl. Jindřichuv Hradec, Telč

Ak mi do toho nic nepride, rada sa pridam. :)
Napísať odpoveď