6. stretnutie amaterskych genealogov

Stretnutia, názory, odkazy...

Ktoré mesto Vám najviac vyhovuje pre stretnutie amatérskych genealógov?

Hlasovanie ukončené 09 Mar 2016, 07:36

Zvolen
5
31%
Žilina
8
50%
Je mi to jedno
3
19%
 
Celkom hlasov: 16
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Vsetkych Vas pozdravujem,

myslim, ze viaceri z Vas mi daju za pravdu, ze by sme sa radi stretli, vypoculi si slova odbornika, vymenili skusenosti tak, ako tomu byva zvykom na nasich celoslovenskych stretnutiach. Som vsak na rozpakoch, kde stretnutie organizovat. Hoci najviac je nas vzdy z BA a okolia, snazime sa priblizit aj ostatnym. Naposledy sme boli v Ziline a tak mi vychadzalo, ze tentoraz by to mohlo byt vo Zvolene, ale nie som si tym isty, kolkym ludom by to vyhovovalo. Tak som sa rozhodol pre anketu, kde by sa malo stretnutie konat. Zamerne nedavam medzi navrhy Bratislavu, lebo ta by vsetkych prevalcovala.
Takze Vas prosim o vyjadrenie, kde by Vam stretnutie najviac vyhovovalo. Termin predpokladam az niekedy po Velkej noci. Mozete pripadne navrhnut aj terminy.
Koniec hlasenia! Dakujem! :-)
masu
Veterán
Veterán
Príspevky: 353
Dátum registrácie: 31 Mar 2013, 16:25
Predkovia z oblasti: Jaslovský, Fridrich, Záhorie, Svätý Jur, Kaufmann, Payer, Šuša

Dobrý deň,

práve sme na lyžovačke na Králikoch a domáci je vyštudovaný historik. Ak by bolo stretnutie vo Zvolene, mohla by som sa spýtať, či by nám neprednášal.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

masu napísal:Dobrý deň,

práve sme na lyžovačke na Králikoch a domáci je vyštudovaný historik. Ak by bolo stretnutie vo Zvolene, mohla by som sa spýtať, či by nám neprednášal.
Velka vdaka, spytajte sa ho aj tak, ze ak by sa konalo, ci by mal zaujem. Predpokladam, ze kontakt budete mat aj po lyzovacke :-)
Inak, ako uz po neikolkykrat, by som bol rad, aby ste sa mohli zoznamit s tajomnikom SGHS, p. Sismisom. Zatial mam prislub. Uvidi sa podla terminu, ci bude moct.
Používateľov profilový obrázok
jojo
Člen
Člen
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 13 Máj 2013, 09:17
Predkovia z oblasti: Osvald - Kunešov(Kremnica), Padúch - Štefultov(Banská Štiavnica), Polák - Ružomberok,Trstenský-Trstená-

Ahojte, radi by sme sa pridali ku dalsiemu stretnutiu , no zial to nepojde :arrow: , sme vacsinu casu v cechach, raz za cas ideme na Sk, a teraz mame postarane o zabavu s nasou malou dcerkou. :D
casper911
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 18 Okt 2012, 00:28
Predkovia z oblasti: Lanči, Lancsin z Pruského a okolia, Andraščík a Ondko zo Sabinova a okolia, Veľké Uherce

Nebudem tajit ja som za Zvolen :D , ale akceptujem aj Bansku Bystricu, kedze pre bratislavskych je dobry spoj autobusom BA-NR-BB za bezkonkurencnu cenu 5 euro. Neviem kolko to trva vlakom, ale busom bez medzpristatia 3h.
Richard
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 08 Jan 2013, 21:06
Predkovia z oblasti: Skačany, Hradište, Veľká a Malá Lehota, Veľké Pole, Topoľčany, Bánov, Budapešť, Mezice (ČR)

Ja sa do busu nezmestím :P

Zvolen, Žilina - je mi to jedno.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Moze byt aj BB, to beriem ako ZV :-) Len aby to nebolo daleko od stanice...
Richard, ved v autobuse nebudes stat a ked pojdes z BA, snad sa Ti ujde take miesto, kde si vystries nohy a nebudu Ta tlacit kolena :-D
Richard
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 08 Jan 2013, 21:06
Predkovia z oblasti: Skačany, Hradište, Veľká a Malá Lehota, Veľké Pole, Topoľčany, Bánov, Budapešť, Mezice (ČR)

Aké sú intervaly na termín konania najočakávanejšieho genealogického podujatia roka?
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Richard napísal:Aké sú intervaly na termín konania najočakávanejšieho genealogického podujatia roka?
Niektora aprilova sobota - 9., 16. alebo 30.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Takze aj na zaklade hlasovania sme sa rozhodli pre Zilinu. Dalsie stretnutie bude v BA a nasledne vo ZV, resp. BB.
Termin stretnutia je 30. aprila 2016. Priblizny zaciatok je o 11.00 hod. Od BA tam uz ludia budu, od KE prichadza RegioJet o 10.45, rychlik ZSSK okolo 11,15.
Mame dohodnute miesto v znamom prostredi Voyage-Voyage: http://voyagevoyage.sk/

Poprosim, keby ste sa mi nahlasili ti, ktori chcete prist. Podla poctu zucastnenych nam zabezpecia priestory. Nahlasovat sa mozete bud sem, alebo mne do emailu.
Hosta este zatial neviem, resp. nemam isteho. Akonahle to budem vediet, hned to oznamim.
Napísať odpoveď