6. stretnutie amaterskych genealogov

Stretnutia, názory, odkazy...

Ktoré mesto Vám najviac vyhovuje pre stretnutie amatérskych genealógov?

Hlasovanie ukončené 09 Mar 2016, 07:36

Zvolen
5
31%
Žilina
8
50%
Je mi to jedno
3
19%
 
Celkom hlasov: 16
Používateľov profilový obrázok
patricius95
Veterán
Veterán
Príspevky: 3234
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:08
Predkovia z oblasti: Ličartovce → Zakarovský, Ruské Pekľany → Koscik, Havranec → Leľo, Nitr. Streda → Trenčiansky
Bydlisko: Prešov

Ten môj je cca spred štyroch rokov, keď som písal prvú prácu do súťaže Stredoškolská odborná činnosť. Plagát nebol odvtedy aktualizovaný, doplnený ani opravený, tak tie údaje nie sú úplne kompletné. Tento plagát, zachytávajúci len vývod, má rozmery 70 x 500 cm. Mám naň vyrobený tubus, takže otázka transportu je pomerne jednoduchá. Ak by ste ho teda chceli vidieť, donesiem ho, nie je s tým najmenší problém :D
S pozdravom
Patrik Zakarovský
Richard
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 08 Jan 2013, 21:06
Predkovia z oblasti: Skačany, Hradište, Veľká a Malá Lehota, Veľké Pole, Topoľčany, Bánov, Budapešť, Mezice (ČR)

Ak budeme v tej zadnej miestnosti s dlhočižným stolom, tak to nebude až taký problém rozvinúť :)
Tereza
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 19 Okt 2012, 22:18

môžem sa ešte prihlásiť na stretnutie ?
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Tereza napísal:môžem sa ešte prihlásiť na stretnutie ?
Sice som dnes nahlasil konecne cislo, ale myslim, ze dobrych ludi sa vsade vela zmesti :-)

Richard, mali by sme byt v tej zadnej miestnosti :-)
Richard
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 08 Jan 2013, 21:06
Predkovia z oblasti: Skačany, Hradište, Veľká a Malá Lehota, Veľké Pole, Topoľčany, Bánov, Budapešť, Mezice (ČR)

Nesmelo sa pýtam, kedy máme odchod z BA? A nájde sa dobrovoľník, čo by kúpil miestenky, pre istotu :)
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Richard napísal:Nesmelo sa pýtam, kedy máme odchod z BA? A nájde sa dobrovoľník, čo by kúpil miestenky, pre istotu :)
Najlepsi odchod je o 7:55 h...nesmelo vravim, ze asi to prischne mne, len neviem, ci mi ich tolko predaju... ale...student ziaden, dochodcovia....neviem kolki...uvidim, dam zajtra vediet, ci mi predali...
staso
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:33
Predkovia z oblasti: Sojka - farnosti Lom nad Rimavicou, Oravská Lesná

Dobrý deň.
Aký je teda termín stretnutia? (Dátum a čas)?
Používateľov profilový obrázok
patricius95
Veterán
Veterán
Príspevky: 3234
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:08
Predkovia z oblasti: Ličartovce → Zakarovský, Ruské Pekľany → Koscik, Havranec → Leľo, Nitr. Streda → Trenčiansky
Bydlisko: Prešov

Dobrý deň.
Aký je teda termín stretnutia? (Dátum a čas)?
Dobrý deň,
stretnutie sa bude konať túto sobotu, dňa 30. apríla so začiatkom približne o 11,30 v známom zariadení Voyage Voyage.
viewtopic.php?p=17813#p17813
S pozdravom
Patrik Zakarovský
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Hlasenie pre cestujucich na trase BA - ZA: bolo zakupenych 10 miesteniek po ZA vo vozni c. 3, na 60-tkovych miestach a dve 50-tkove. Stretnutie rano ako obvykle, vedla orieskoveho stanku :-)
Používateľov profilový obrázok
patricius95
Veterán
Veterán
Príspevky: 3234
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:08
Predkovia z oblasti: Ličartovce → Zakarovský, Ruské Pekľany → Koscik, Havranec → Leľo, Nitr. Streda → Trenčiansky
Bydlisko: Prešov

Richard,
s ľútosťou musím oznámiť, že som po tohtotýždňových prednáškach stratil hlas. Na stretnutie sa chystám prísť, ak sa mi však zajtra hlas nevráti, tak s tvojím dovolením presuniem prezentáciu vlastného rodokmeňa až na nasledujúce stretnutie. Mrzí ma to.
S pozdravom
Patrik Zakarovský
Napísať odpoveď