Rekonštrukcia fotografie

Stretnutia, názory, odkazy...
Dari
Veterán
Veterán
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:30
Predkovia z oblasti: Trebaczky, Sztankovics obce v okolí Piešťan

Možno tu bolo už veľa popísaného ako sa dá opraviť stará poškodená fotografia.
Mám jednu dosť poškodenú a veľmi by som ju chcela opraviť. Nájde sa tu niekto, kto by mi pomohol?
Osobne sa k tomu neodvážim so žiadnym programom.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Poslite Marekovi Tettingerovi na email, slubil, ze sa pokusi s tym nieco urobit. Zaroven sa pyta, ci moze potom zverejnit oba obrazky, aby mali ludia predstavu, co sa da urobit.
Richard
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 08 Jan 2013, 21:06
Predkovia z oblasti: Skačany, Hradište, Veľká a Malá Lehota, Veľké Pole, Topoľčany, Bánov, Budapešť, Mezice (ČR)

Ja som kedysi tiež zháňal firmu na retuš. Oslovil som nejakú spoločnosť v Bratislave a chceli za to 60 eúr!

Potom som si na nete našiel firmu z Revúcej a tú istú fotku urobili za 18 eúr!

Prikladám aj výsledok. Foto mala rozmery ako na OP a bola v dosť zlom scane, takže výsledok ma potešil.

A po vytlačení to má 13 x 14 cm.
Prílohy
retuš.jpg
dangol
Veterán
Veterán
Príspevky: 428
Dátum registrácie: 27 Mar 2016, 17:25
Predkovia z oblasti: Golembiovský: Slovensko, Poľsko, Ukrajina, Rakúsko, Maďarsko, Kónya/Kóńa, Jánošík: Branč, Krajčovič, Gyűrűsi: Komjatice, Nesvady
Bydlisko: Nitra

Dobrá práca. A kontakt na firmu by ste nezverejnil?
Richard
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 08 Jan 2013, 21:06
Predkovia z oblasti: Skačany, Hradište, Veľká a Malá Lehota, Veľké Pole, Topoľčany, Bánov, Budapešť, Mezice (ČR)

dangol
Veterán
Veterán
Príspevky: 428
Dátum registrácie: 27 Mar 2016, 17:25
Predkovia z oblasti: Golembiovský: Slovensko, Poľsko, Ukrajina, Rakúsko, Maďarsko, Kónya/Kóńa, Jánošík: Branč, Krajčovič, Gyűrűsi: Komjatice, Nesvady
Bydlisko: Nitra

Ďakujem veľmi pekne.
homer
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 263
Dátum registrácie: 18 Feb 2013, 18:24
Predkovia z oblasti: Vrutky, Strba, Vikartovce

Je uz nejaky vysledok rekonstrukcie fotografie pre Dari? Rad by som videl vysledok. Sam sa tomu troska venujem. Na ukazku davam dve retuse.
dv2.jpg
dv1.jpg
jurajpolak
Veterán
Veterán
Príspevky: 419
Dátum registrácie: 20 Júl 2016, 12:24
Predkovia z oblasti: Marianka, Stupava, Mást, Borinka a ďalšie obce Záhoria, Záhorská Bystrica
Bydlisko: Marianka

homer, paráda, super prácička. Mám jednu takú starú fotku doma, ak by som mohol poprosiť, neskúsili by ste mi ju vyretušovať? Samozrejme to zaplatím. Len ju musím naskenovať nejako.
homer
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 263
Dátum registrácie: 18 Feb 2013, 18:24
Predkovia z oblasti: Vrutky, Strba, Vikartovce

Skusim to. Poslal som vam sukromnu spravu.
Napísať odpoveď