Siedme stretnutie amatérskych genealógov

Stretnutia, názory, odkazy...

Ktorý termín stretnutia Vám najviac vyhovuje?

Hlasovanie ukončené 06 Sep 2017, 21:03

18.11.2017
10
83%
25.11.2017
2
17%
2.12.2017
0
Žiadne hlasovania
 
Celkom hlasov: 12
Používateľov profilový obrázok
Obsivan
Člen
Člen
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 18 Máj 2013, 10:38
Predkovia z oblasti: Terchova, Teplička nad Váhom, Gbeľany, Bela, Mojš, Riečnica

Pokiaľ budem 18.11 na Slovensku čo je momentálne nejasné tak sa pripojím aj ja.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Keďže jednoznačne zvíťazil termín 18.11.2017, v tento deň sa teda uskutoční stretnutie vo Zvolene.
Miestnosť máme rezervovanú tak, ako minule, v hoteli Franko od 11:00 h do 17:00 h s tým, že medzi 11-12 hodinou sa budeme schádzať a o 12-tej hodine by sme začali.
Ak pôjdete vlakom, od BA a od vrútok sa dá prísť okolo 11-tej hodiny. Od KE je to vlakom o niečo horšie (myslím o hodinu neskôr, jedine že by ste veeeeľmi skoro vstávali).
Je síce fakt, že ide o druhý deň z trojdňového voľna, napriek tomu môžem zakúpiť miestenky v 2. triede z BA do ZV. Naspäť to snáď nebude potrebné. Takže kto chce ísť vlakom z BA, hláste sa mi na akýkoľvek kontakt, nech viem, koľko miesteniek kúpiť.
masu
Veterán
Veterán
Príspevky: 353
Dátum registrácie: 31 Mar 2013, 16:25
Predkovia z oblasti: Jaslovský, Fridrich, Záhorie, Svätý Jur, Kaufmann, Payer, Šuša

P. duros, hlásim sa z BA.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Tak na tie miestenky sa Vas vela neprihlasilo, ale predpokladam, ze okrem pani Marty to bude este urcite Imrich, wera, Marek a ja.

Predpokladany program stretnutia:
1) Zavita medzi nas MUDr. Tomas Balharek, PhD., ktory sa venuje heraldike a vystupi s prispevkom o obcianskej heraldike.
2) Dovolime si odprezentovat nami spracovanu publikaciu urcenu pre zaciatocnikov a siroke masy, ktora by mala vyjst v oktobri pod nazvom "Ako si zostavit rodokmen" alebo "Spoznajte historiu svojho rodu".
3) Predpokladam, ze rozdiskutujeme temu novej politiky (ne-)zverejnovania filmov na FS.
No a ako vzdy, urcite sa rozprudi ziva diskusia s vlastnymi poznatkami, prezentaciami a hromadou otazok :)

Tesim sa na stretnutie s Vami vsetkymi!
jurajpolak
Veterán
Veterán
Príspevky: 419
Dátum registrácie: 20 Júl 2016, 12:24
Predkovia z oblasti: Marianka, Stupava, Mást, Borinka a ďalšie obce Záhoria, Záhorská Bystrica
Bydlisko: Marianka

Super, už mám knihu na Martinuse vo Wishliste.
Fero baláž
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 27 Feb 2015, 20:19
Predkovia z oblasti: Baláž, Kaštier, Kremnica, Jastrabá

Dobrý deň,
Prihlasujem sa na stretnutie

fero baláž
VeronikaBB
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 01 Jún 2016, 20:50
Predkovia z oblasti: Kujan, Bobor, Potančok, Pajtáš, Durečka, Salva, Banskobystrický okres, Veľká Lúka, Hájniky, Povrazník, Rumunsko, Skalité, Višňové, Poľsko
Bydlisko: Topoľčany

Dobrý deň a niekto z Topolcian nejde? By som sa pridala ...
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

VeronikaBB napísal: 05 Okt 2017, 18:21 Dobrý deň a niekto z Topolcian nejde? By som sa pridala ...
Richard, hoc z PD, chodieva z BA, stanley4 (tiez z PD) sa tu dlho neukazal...ten je tiez odtial. O dalsich neviem...
dangol
Veterán
Veterán
Príspevky: 428
Dátum registrácie: 27 Mar 2016, 17:25
Predkovia z oblasti: Golembiovský: Slovensko, Poľsko, Ukrajina, Rakúsko, Maďarsko, Kónya/Kóńa, Jánošík: Branč, Krajčovič, Gyűrűsi: Komjatice, Nesvady
Bydlisko: Nitra

Ja idem vlakom o 7,50 z Nitry cez Šurany /9,09 - R811 Sitno/, ak by to VeronikeBB vyhovovalo, môže sa pridať.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

K tejto chvíli je prihlásených 20 osôb, takže sme plní.
Napísať odpoveď