8. stretnutie amatérskych genealógov

Stretnutia, názory, odkazy...

Aký termín stretnutia Vám vyhovuje najviac?

Hlasovanie ukončené 13 Apr 2018, 10:48

5. máj
3
21%
12. máj
10
71%
19. máj
1
7%
26. máj
0
Žiadne hlasovania
 
Celkom hlasov: 14
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Liptov napísal: 21 Apr 2018, 19:42 Tiež som začiatočník a rada by som sa zúčastnila stretnutia. Už je možné sa prihlásiť?
Ďakujem
Ano, o tri prispevky vyssie som to pisal.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Takže po viacerých pokusoch je zarezervovaný podnik Beer Arena na Šancovej 5, Bratislava, http://beerarena.sk/. Ak by náhodou niekto vedel o niečom lepšom, ešte stále je šanca zmeniť to (Umelka - nevyhovujúca vzhľadom na priestory, Mýtny domček - vo vyhradenom priestore hore nenosia jedlá, jedine že by sme si objednali jednotné, čo som odmietol).
Do Beer Areny to majú najjednoduchšie tí, ktorí prídu vlakom na hlavnú stanicu. Zídu dolu kopcom, zahnú doľava, prejdú cez električkové koľaje a sú pár metrov pred podnikom.
Začiatok ako vždy okolo 12,00 hod.
Hosťom stretnutia bude Mgr. Peter Labanc, PhD. z katedry histórie Trnavskej univerzity, s prednáškou na tému "Stredoveká genealógia - pramene, metódy a úlohy".
Zatiaľ sú prihlásení nasledovní (kto sa v zozname nevidíte a chcete prísť, treba sa ozvať):
VeronikaBB
Katharina +1
dangol
jurajpolak
Kobielsky
Gustko
wera +1
Dari
Klara Veresova
masu
AndyT
Dusan Blahut
PPosch
Buso
Liptov
martin
a pochopiteľne ja s Marekom.
Používateľov profilový obrázok
patricius95
Veterán
Veterán
Príspevky: 3234
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:08
Predkovia z oblasti: Ličartovce → Zakarovský, Ruské Pekľany → Koscik, Havranec → Leľo, Nitr. Streda → Trenčiansky
Bydlisko: Prešov

ešte jaaa :D
Imrich
Veterán
Veterán
Príspevky: 621
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:16
Kontaktovať používateľa:

Zahlasoval som za 12.05.2018 a myslel som si, že to je aj automatická prihláška. Prídem tiež.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Imrich napísal: 23 Apr 2018, 12:58 Zahlasoval som za 12.05.2018 a myslel som si, že to je aj automatická prihláška. Prídem tiež.
Ako Patrik 😀 mne systém neukazuje, kto hlasoval, takže sorry, ale už ste zapísaní 😉
Edo
Člen
Člen
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 02 Jan 2017, 17:33

Prihlasujem sa tiez na stretnutie.
Mám k dispozícii blokované RK matriky z okresov Považská Bystrica, Bytča, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Čadca a Martin. Taktiež z obcí Dechtice, Spišská Stará Ves a Vysočany.

Nikto z nás nemá väčšiu cenu ako tí, čo žili pred nami.
laco
Veterán
Veterán
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 11 Apr 2014, 20:01
Predkovia z oblasti: Nitrianský Hrádok, Bánov - Rosival, Necpaly - Justh, Bratislava a Záhorie - Klempa

Poprosím aj mňa pripísať do zoznamu prihlásených.

ďakujem

Laco
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Dopísané, zatiaľ 25 + hosť.
masu
Veterán
Veterán
Príspevky: 353
Dátum registrácie: 31 Mar 2013, 16:25
Predkovia z oblasti: Jaslovský, Fridrich, Záhorie, Svätý Jur, Kaufmann, Payer, Šuša

Ja som tiež hlasovala za 12.5. a tiež som to chápala zároveň ako prihlášku. Ak teda nie som prihlásená, tak sa hlásim.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

masu napísal: 24 Apr 2018, 06:41 Ja som tiež hlasovala za 12.5. a tiež som to chápala zároveň ako prihlášku. Ak teda nie som prihlásená, tak sa hlásim.
Vy ste sa vyjadrili aj písomne v téme, takže ste od začiatku zapísaná (viď vyššie) ☺
Napísať odpoveď