8. stretnutie amatérskych genealógov

Stretnutia, názory, odkazy...

Aký termín stretnutia Vám vyhovuje najviac?

Hlasovanie ukončené 13 Apr 2018, 10:48

5. máj
3
21%
12. máj
10
71%
19. máj
1
7%
26. máj
0
Žiadne hlasovania
 
Celkom hlasov: 14
DeDick
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17 Sep 2013, 12:32
Predkovia z oblasti: Bocskay,Bočkay - zo Spiśa
Bydlisko: Bratislava

Ďakujem
donesiem zo sebou zoznam matrík ktoré mám stiahnuté z Familysearch, prípadne prenosný disk na ktorom ich mám. Ak by bol záujem.
Dari
Veterán
Veterán
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:30
Predkovia z oblasti: Trebaczky, Sztankovics obce v okolí Piešťan

Som rada, že som sa osobne stretla s tými, ktorí mi pomohli pri pátraní v matrikach ale aj v otázkach IT.
Ako vždy, aj včera sme sa dozvedeli zasa niečo nové.
Radostné stretnutie sa však pre mňa skončilo pri odchode zlomenou rukou. Takže pátranie bude pre mňa dočasne nedostupné.
Darí
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Dari napísal: 13 Máj 2018, 09:36 .....
Radostné stretnutie sa však pre mňa skončilo pri odchode zlomenou rukou. Takže pátranie bude pre mňa dočasne nedostupné.
Darí
Preboha, snáď nie ešte v tom podniku?
masu
Veterán
Veterán
Príspevky: 353
Dátum registrácie: 31 Mar 2013, 16:25
Predkovia z oblasti: Jaslovský, Fridrich, Záhorie, Svätý Jur, Kaufmann, Payer, Šuša

Pekné nedeľné dopoludnie,

chcem poďakovať všetkým, čo usporiadali a zorganizovali včerajšie stretnutie. Bolo super aj prednáška bola veľmi zaujímavá. Pátrať v stredoveku bez matrík, to je riadna fuška. Ospravedlňujem sa, že som sa so všetkými osobne nerozlúčila, ale Ľubka sa ponúkla, že ma vezme do pk a už vonku čakala aj s Petrom, tak som nechcela zdržovať.

Dari: Prajem rýchle a beznásedkové uzdravenie.

Masu
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Dari
Veterán
Veterán
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:30
Predkovia z oblasti: Trebaczky, Sztankovics obce v okolí Piešťan

masu napísal: 13 Máj 2018, 10:35 Pekné nedeľné dopoludnie,

chcem poďakovať všetkým, čo usporiadali a zorganizovali včerajšie stretnutie. Bolo super aj prednáška bola veľmi zaujímavá. Pátrať v stredoveku bez matrík, to je riadna fuška. Ospravedlňujem sa, že som sa so všetkými osobne nerozlúčila, ale Ľubka sa ponúkla, že ma vezme do pk a už vonku čakala aj s Petrom, tak som nechcela zdržovať.

Dari: Prajem rýchle a beznásedkové uzdravenie.

Masu
Ďakujem. Dúfam že nám oznámiš radostnú novinu, keď bude bábätko na vás vyguľovať očká.

Dari
Napísať odpoveď