vypnutý príjem súkromných správ (správa nielen pre milestone)

Stretnutia, názory, odkazy...
vorky
Veterán
Veterán
Príspevky: 511
Dátum registrácie: 30 Jan 2016, 15:49
Predkovia z oblasti: Vorcak, Orava

Zdravim,

Ja som narazil na mensi problem pri odosielani sukromnej spravy pre milestone, kedze sa mi pri odoslani zobrazuje hlasenie "Niektorí užívatelia nemôžu byž adresátmi tejto správy, pretože majú vypnutý príjem súkromných správ." Mozno ma niekto zapnutu tuto funkciu a ani o tom nevie. Tak na to upozornim aj tymto vlaknom :shock:

PS: milestone, odoslal som Vam teda email.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

vorky napísal: 13 Jún 2018, 00:42 ..."Niektorí užívatelia nemôžu byž adresátmi tejto správy, pretože majú vypnutý príjem súkromných správ." Mozno ma niekto zapnutu tuto funkciu a ani o tom nevie...
Defaultne je nastavené prijímanie správ, takže ak to má niekto vypnuté, tak vedome.
vorky
Veterán
Veterán
Príspevky: 511
Dátum registrácie: 30 Jan 2016, 15:49
Predkovia z oblasti: Vorcak, Orava

duros napísal: 13 Jún 2018, 06:20
vorky napísal: 13 Jún 2018, 00:42 ..."Niektorí užívatelia nemôžu byž adresátmi tejto správy, pretože majú vypnutý príjem súkromných správ." Mozno ma niekto zapnutu tuto funkciu a ani o tom nevie...
Defaultne je nastavené prijímanie správ, takže ak to má niekto vypnuté, tak vedome.
Jasne. Myslel som to tak, ze si to clovek vypol a nepamata si to. Mal som byt jasnejsi pri pisani prispevku. :oops:
Napísať odpoveď