Nepovodni obyvatelia

Natrafili ste vo "svojich" matrikách na osobu, ktorá má pôvod v inom regióne? Podeľte sa s nálezom, možno niekomu pomôžete!
homer
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 263
Dátum registrácie: 18 Feb 2013, 18:24
Predkovia z oblasti: Vrutky, Strba, Vikartovce

Tibava :D
iobagion
Veterán
Veterán
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 28 Apr 2013, 03:50

Vážený "homer" Váš názor som si prečítala skôr, ako ste ho vymazali, aj za usmievajúceho smajlíka ďakujem. Prečítajte si len to čo ste mi napísali na môj oznam o výskyte nepôvodných obyvateľov. Našu komunikáciu napokon uzavrel administrátor "duros", kde sa priklonil na Vašu stranu a tak som si povedal, že niečo z toho dám na stránku, aby ste skutočne videli, že je toho veľa a to je len časť matriky RK ešte sú tu GRK matriky. Doporučujem uzavretú tému prečítať všetkým čo chcú pochopiť o čom je reč, ak to niekto rýchlo nezmaže :!:
homer
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 263
Dátum registrácie: 18 Feb 2013, 18:24
Predkovia z oblasti: Vrutky, Strba, Vikartovce

Ak ste moj povodny prispevok citali, tak viete, ze som vam iba slusne odporucal, ze vhladom na svoj vek a zdravotne problemy (spomenute v inej teme) nie je nutne, aby ste prinasali take obete ako su hodiny a dni pri zaznamenavani vypisov nepovodnych obyvatelov z obce Tibava. Potom som si to ale rozmyslel. Je to len a len na vasom rozhodnuti.
Napísať odpoveď