Zvardoň

Na tomto fóre človek väčšinou hľadá svojich predkov. Vyskytnú sa však aj situácie, že v rámci pátraní v rodinnej histórii potrebuje získať kontakt na potomkov niektorej z rodinných vetiev. Na to slúži táto časť fóra.
VeronikaBB
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 01 Jún 2016, 20:50
Predkovia z oblasti: Kujan, Bobor, Potančok, Pajtáš, Durečka, Salva, Banskobystrický okres, Veľká Lúka, Hájniky, Povrazník, Rumunsko, Skalité, Višňové, Poľsko
Bydlisko: Topoľčany

Dobrý deň, v tejto téme sa chcem spýtať či nemáte niekto v rodokmeni toto priezvisko.
Môj starý otec Emil Zvardoň sa narodil Višňové pri Žiline v r. 1933 ako nemanželské dieťa Gizele Zvardoňovej.
Ona sa myslím neskôr vydala za Šimona Hulinku a myslím, že mali spolu aj deti. Viac bohužiaľ neviem.
andrej58
Veterán
Veterán
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 02 Nov 2012, 10:03
Predkovia z oblasti: Orava,Marmárosziget

viewtopic.php?f=10&t=8041&p=17311&hilit ... %88#p17311 tu sa riešilo toto priezvisko..skúste kontaktovať túto pani.
VeronikaBB
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 01 Jún 2016, 20:50
Predkovia z oblasti: Kujan, Bobor, Potančok, Pajtáš, Durečka, Salva, Banskobystrický okres, Veľká Lúka, Hájniky, Povrazník, Rumunsko, Skalité, Višňové, Poľsko
Bydlisko: Topoľčany

ďakujem už som to čítala a pani som už pred pár dňami písala ale ešte neodpísala
Napísať odpoveď