Ondrejkovičovci

Na tomto fóre človek väčšinou hľadá svojich predkov. Vyskytnú sa však aj situácie, že v rámci pátraní v rodinnej histórii potrebuje získať kontakt na potomkov niektorej z rodinných vetiev. Na to slúži táto časť fóra.
marikabela
Člen
Člen
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 16 Jún 2015, 14:43

Dobrý deň prajem

rada by som sa skontaktovala s menovcami Ondrejkovič. Získala som z maďarských archívov pečate a erb rodiny Ondrejkovič, aj rodokmeň mám spracovaný do roku 1697. Rada poskytnem tieto materiály aj iným menovcom Ondrejkovič. Kontakt :

marikabela@gmail.com


Ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

marikabela
Člen
Člen
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 16 Jún 2015, 14:43

Poznám tú stránku, ale už na nej nefunguje možnosť kontaktu /email/, takže neviem, či ten pán Pavol Ondrejkovič z Bratislavy je ešte dostihnuteľný. Ke´dže môj príspevok sledovalo 529 osôb, tak si myslím, že sú aj iní, ktorí robia rodokmeň. A ja by som sa strašne rada spojila s nejakými Ondrejkovičovcami a podelila sa o to čom som zistila.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Ta stranka bola vcera aktualizovana, takze niekto ju spravuje. Alternativa je aj tu: http://sandorde.webgarden.cz/rubriky/kontakt-e-mail
Napísať odpoveď