Doplnok profilu užívateľa

Pravidlá fóra
Táto sekcia sa týka výhradne funkcionality fóra samotného.
Ak chcete, aby Vám niekto prečítal dokumenty, zakladajte tému v subfóre "Čítanie starých dokumentov" viewforum.php?f=22
ĎAKUJEME!
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Prišla vcelku rozumná požiadavka na vytvorenie nového poľa do profilu užívateľa, kde by sa uviedli rody, po ktorých pátrate a miesta, v ktorých pátrate. Vytvoril som teda pre profil takéto nové textové pole, ktoré si môžete vyplniť aj Vy. Pole nie je povinné, má názov "Predkovia z oblasti" s definíciou "Uľahčite pátranie po predkoch aj iným: uveďte rod, ktorým sa zaoberáte a geografický priestor, v ktorom žili Vaši predkovia, resp. kde sa zaoberáte genealógiou."
Kolónka sa nezobrazuje pri každom Vašom príspevku, ale len po rozkliknutí profilu. Ako to vyzerá, je možné vidieť v mojom profile.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Vzhladom na vyriesenie tu diskutovaneho problemu s upravou profilu, ktory nebol na strane fora, som diskusne prispevky k tomuto problemu zmazal.
Používateľov profilový obrázok
ludolf
Člen
Člen
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:59
Predkovia z oblasti: Banskobystrický okres

Zdravim Vas vsimol som si ze predosle prispevky boli zmazane ale chcel by som sa pridat k vcerajsiemu problemu s upravou profilu takisto ako myslim "AndyT" aj mne pri uprave profilu je zobrazena informacia: Vaša IP bola zablokovaná, pretože je na Čiernej listine - See more at: ...

P.S. Inak ja mam od prechodu na novy system fora (oktober 2012) tieto problemy s akoukolvek zmenou v profile, vzdy mi vypise tuto istu informaciu a zmeny sa neulozia. Vtedy mi p. Tettinger vygeneroval nove heslo na prihlasenie do mojho profilu a uz sa ani nepokusam ho zmenit

Dakujem za vas cas :)
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Zaujima ma to See more at:... mozete mi to poslat do emailu?
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Pre vsetkych, ktori si budu chciet upravit svoj profil v tejto kolonke a vypise im, ze ich IP adresa je na blackliste:
- napiste mi na email, co chcete uviest do tejto kolonky, ja Vam to v administracii doplnim.

Zistili sme totiz, ze s odstranenim IP adries z blacklistov nenarobime nic a vypinat ochranu fora tiez nechceme.
Napísať odpoveď