Makajovi

Pravidlá fóra
Pravidlá fóra "Hľadám predka"
Skôr, než položíte otázku v tomto fóre, odporúčame Vám prečítať si tieto pravidlá a snažiť sa ich dodržiavať vo vlastnom záujme, aby Vám skúsenejší kolegovia mohli čo najskôr a čo najpresnejšie odpovedať:
1) Do predmetu témy napíšte konkrétne priezvisko, po ktorom pátrate, prípadne aj oblasť. Ak napíšete "Hľadám predkov", bude názov témy zmenený, pretože predkov tu hľadajú všetci, navyše ide o duplicitu s názvom subfóra.
2) Snažte sa uviesť všetky fakty, ktoré k danému predkovi viete, či už je to narodenie, úmrtie, sobáš, vierovyznanie, lokality, v ktorých žil, alebo čokoľvek iné. Akýkoľvek fakt je lepší, ako nič a môže viesť k rýchlejšej identifikácii.
3) Ak ide o osobu, ktorá už nežije, pridajte link na dokument, týkajúci sa osoby, alebo priložte sken dokumentu, aby sa predišlo omylom pri Vašom čítaní záznamu. Nebuďte ješitní, že Vám sa to stať nemôže. Stáva sa to každému, najmä v začiatkoch. Od toho sme tu, aby sme Vám pomohli, nikoho vopred nezatracujeme.

Ďakujeme za pochopenie a želáme veľa úspechov v pátraní po predkoch.
majkl44
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 17 Sep 2018, 13:33
Predkovia z oblasti: obce Zvala, Ruské, Stakčín

Makajovi

Príspevok od užívateľa majkl44 » 17 Sep 2018, 13:40

Dobrý den,

pátrám po svých předcích z východního Slovenska. Aktuálně hledám informace o Andrejovi Makajovi, který se narodil ve Zvale kolem roku 1848 a měl minimálně 2 syny Andrej se narodil 11.5. 1878 a Peter 7.5. 1896. Kdyby někdo věděl cokoliv bližšího (rodiče, sourozenci, manželka, přesná data narození, úmrtí, další děti...) nebo kam bych se měl pro tyto informace obrátit, budu Vám moc vděčný.
Děkuji,

Michal MakajKto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný