Anna Vargová rod.Eštvaníková a Ján Eštvaník

Pravidlá fóra
Pravidlá fóra "Hľadám predka"
Skôr, než položíte otázku v tomto fóre, odporúčame Vám prečítať si tieto pravidlá a snažiť sa ich dodržiavať vo vlastnom záujme, aby Vám skúsenejší kolegovia mohli čo najskôr a čo najpresnejšie odpovedať:
1) Do predmetu témy napíšte konkrétne priezvisko, po ktorom pátrate, prípadne aj oblasť. Ak napíšete "Hľadám predkov", bude názov témy zmenený, pretože predkov tu hľadajú všetci, navyše ide o duplicitu s názvom subfóra.
2) Snažte sa uviesť všetky fakty, ktoré k danému predkovi viete, či už je to narodenie, úmrtie, sobáš, vierovyznanie, lokality, v ktorých žil, alebo čokoľvek iné. Akýkoľvek fakt je lepší, ako nič a môže viesť k rýchlejšej identifikácii.
3) Ak ide o osobu, ktorá už nežije, pridajte link na dokument, týkajúci sa osoby, alebo priložte sken dokumentu, aby sa predišlo omylom pri Vašom čítaní záznamu. Nebuďte ješitní, že Vám sa to stať nemôže. Stáva sa to každému, najmä v začiatkoch. Od toho sme tu, aby sme Vám pomohli, nikoho vopred nezatracujeme.

Ďakujeme za pochopenie a želáme veľa úspechov v pátraní po predkoch.
Lejsková
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 04 Nov 2017, 22:23
Predkovia z oblasti: Petra,Vargová,Vagaská,BakaľárováEštvaník,Rozkoš,Dzuriš

Anna Vargová rod.Eštvaníková a Ján Eštvaník

Príspevok od užívateľa Lejsková » 04 Nov 2017, 23:09

Hľadám Annu Vargovú nar.v r.1857 a zomrela 2.1.1939 a Jána Eštvaníka nar.v r. 1857 a zomrel 7.3.1925.(Babie,Medzianky,Pavlovce).Neviete mi pomocť niekto?Ďakujem.:)Užívateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2717
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Anna Vargová rod.Eštvaníková a Ján Eštvaník

Príspevok od užívateľa duros » 05 Nov 2017, 11:00

Ta Vargova bola rodena Estvanikova, alebo rodena Vargova? Ine je v nadpise, ine je v texte.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní