Mária Petrová rod.Vargová alebo Vagaská?

Pravidlá fóra
Pravidlá fóra "Hľadám predka"
Skôr, než položíte otázku v tomto fóre, odporúčame Vám prečítať si tieto pravidlá a snažiť sa ich dodržiavať vo vlastnom záujme, aby Vám skúsenejší kolegovia mohli čo najskôr a čo najpresnejšie odpovedať:
1) Do predmetu témy napíšte konkrétne priezvisko, po ktorom pátrate, prípadne aj oblasť. Ak napíšete "Hľadám predkov", bude názov témy zmenený, pretože predkov tu hľadajú všetci, navyše ide o duplicitu s názvom subfóra.
2) Snažte sa uviesť všetky fakty, ktoré k danému predkovi viete, či už je to narodenie, úmrtie, sobáš, vierovyznanie, lokality, v ktorých žil, alebo čokoľvek iné. Akýkoľvek fakt je lepší, ako nič a môže viesť k rýchlejšej identifikácii.
3) Ak ide o osobu, ktorá už nežije, pridajte link na dokument, týkajúci sa osoby, alebo priložte sken dokumentu, aby sa predišlo omylom pri Vašom čítaní záznamu. Nebuďte ješitní, že Vám sa to stať nemôže. Stáva sa to každému, najmä v začiatkoch. Od toho sme tu, aby sme Vám pomohli, nikoho vopred nezatracujeme.

Ďakujeme za pochopenie a želáme veľa úspechov v pátraní po predkoch.
Lejsková
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 04 Nov 2017, 22:23
Predkovia z oblasti: Petra,Vargová,Vagaská,BakaľárováEštvaník,Rozkoš,Dzuriš

Mária Petrová rod.Vargová alebo Vagaská?

Príspevok od užívateľa Lejsková » 18 Dec 2017, 21:53

Mária Petrová nar. 25.1.1912 v Medziankach a zomr.13.12.1957.Dátumy súhlasia ale rodená je na 1 dokumentu Vargová a na druhom Vagaská.Jak mohli urobiť takú chybu?Pomože mi niekto?Užívateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 3276
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Mária Petrová rod.Vargová alebo Vagaská?

Príspevok od užívateľa duros » 18 Dec 2017, 23:05

Tazko Vam niekto pomoze, ak neprilozite dokumenty, alebo linky na ne, pretoze moze ist aj o zle precitanie. Dalsia vec je ta, ci ide naozaj o jednu a tu istu osobu. To sa da potvrdit len doslednym genealogickym vyskumom. Toto je vestenie z kristalovej gule.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný