Aky sposob dopravy zvolite na 2. stretnutie?

Aký spôsob dopravy zvolíte na 2. stretnutie amatérskych genealógov vo Zvolene?

Hlasovanie ukončené 30 Dec 2013, 16:08

vlak
10
71%
autobus
0
Žiadne hlasovania
automobil
4
29%
 
Celkom hlasov: 14
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Zajtra, alebo pozajtra chcem rezervovat miesta v rychliku o osmej z BA do ZV na den 18.1.2014. Zatial mam z BA hlasenych cestujucich vlakom naisto 9 kusov (vratane mna). Su to tito: nam, Imrich, Richard, lubica10, Dari, Darina, masu, wera a ja. Otazny je Marek (rodokmen) a vascoo. Ak je este niekto, kto chce cestovat tymto vlakom do ZV, ozvite sa mi, prosim co najskor. Neviem, ci mam rezervovat aj spat, lebo neviem, kolki z nich idu spat a o kolkej pojdeme... moznosti su o 17,02 a 19,02. Cestovna doba 3 hodiny.
Tuto spravu posielam uvedenym aj emailom.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Na den 18.1.2014 je rezervovanych 12 miest (t.j. 2 kupe) v R 811 za BA do ZV vo vozni c. 3, kupe 5 a 6 (miesta zacinaju uvedenymi cislicami). Vozen c. 3 by mal byt radeny treti za rusnom. Asi nas nebude 12, lebo minimalne traja idu uz v piatok, alebo autom.
Používateľov profilový obrázok
marekT
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 05 Sep 2012, 02:11
Predkovia z oblasti: Dolný Kubín, Spišská Nová Ves, Kežmarok
Kontaktovať používateľa:

Juraj, riesis uz nejako aj cestu spat? Ja idem vlakom do Bratislavy po skonceni stretnutia.
masu
Veterán
Veterán
Príspevky: 353
Dátum registrácie: 31 Mar 2013, 16:25
Predkovia z oblasti: Jaslovský, Fridrich, Záhorie, Svätý Jur, Kaufmann, Payer, Šuša

Ja tiež pôjdem po skončení stretnutia do BA. Ešte otázka, kedy mám byť na Hlavnej stanici v BA? A lístok si mám pýtať do ZV aj spiatočný? A mám pri nákupe aj spomenúť, že chcem lístok v R 811? Stačí si kúpiť lístok pred odchodom alebo treba pár dní vopred? Ja viem, že asi pôsobím ako debil, ale chcem mať istotu, že všetko bude ok. Vlakom cestujem najďalej zo Svätého Jura do PK:D
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Marek, nepredpokladam, ze v sobotu vecer by bolo tak plno, ze by sme nenasli pohromade viac volnych miest. Okrem toho nemozem kupovat miestenky na dva vlaky, ked netusim, kedy pojdeme. Moznosti su o 17. a 19. Ak sa zakecame, bude nam do 17. asi malo...neviem...
masu, staci okolo 7,30. Listok si pytajte potom pri prichode na stanicu spiatocny do ZV na rychlik. Ale ak pojdete z Jura, asi budete kupovat listok u sprievodcu v osobaku - tak si pytajte rovno u neho do ZV cez BA hlavnu stanicu.
Darina
Člen
Člen
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:56

Zdravím všetkých.
Keďže sa blíži čas stretnutia, mám otázku kde by sme sa mali stretnúť v Bratislave na stanici. Myslím že viacerí sme sa ešte nevideli a stanica je široký pojem. Dalo by sa to upresniť?
Druhá otázka- lístky si kupujeme sami, myslela som že miestenky predávajú len k lístkom (tiež často necestuje), predajú mi miestenku do kupé ktoré je rezervované bez problémov, alebo k tomu niečo treba. Alebo sú už miestenky kúpené aj bez lístkov?
Viem že som tu niekde čítala kde konkrétne vo Zvolene to stretnutie má byť, ale neviem to nájsť. Môžeme si to zopakovať? ( keby som sa stratila nech aspoň viem kam idem). :lol:
Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Takze zhrnutie: 18.1.2014 na hlavnej stanici, navrhujem ako miesto stretnutia pred stankom s orieskami (pri vchode do vestubulu po lavej strane, za stankom zo slovenskymi suvenirmi). Kto si potrebuje kupit listok, nech je tam cca o 7,30. Miestenky su kupene bez CL do vozna c. 3, kupe 5. a 6. (miesta zacinaju tymito cislicami). Kto nestihne sa stretnut pri stanku, nech ide rovno do tychto kupe (ale nie bez platneho cestovneho listka!).
Stretnutie sa kona v hoteli Franko - http://www.frankohotel.sk/ o 12.00 hod.
3angel
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 02 Nov 2013, 13:19
Predkovia z oblasti: Szelessy, Novotny / Čachtice

Dobrý deň, rád by som sa na poslednú chvíľu prihlásil na stretnutie, dopravím sa individuálne.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

3angel napísal:Dobrý deň, rád by som sa na poslednú chvíľu prihlásil na stretnutie, dopravím sa individuálne.
OK, v pohode.
Napísať odpoveď