konečne priatelia

Tipy na online databázy užitočné pri genealogickom pátraní.
Používateľov profilový obrázok
p.gregor
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 26 Jan 2014, 20:34
Predkovia z oblasti: Dág Sárisáp Lutila

Slovakia, Church and Synagogue Books, 1592-1910 11,134,930 *24 Mar 2014 dneska ... už sa to rozbieha :) :shock:
Pri hľadaní cesty za šťastím sa riaď tým, čo ti napovedá tvoje srdce.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4958
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

No neviem, co pridali, ale na ich blogu nie je o tom ani zmienka, tie veci, ktore sledujem, zostali nezmenene - image not available... skratka neosekali to tak, aby sa vyriesil stary znamy problem s "nedostupnymi matrikami", Kralupy nad Vltavou tam mame furt... na indexoch mozno pribudlo par zaznamov a to je asi tak vsetko.
Používateľov profilový obrázok
p.gregor
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 26 Jan 2014, 20:34
Predkovia z oblasti: Dág Sárisáp Lutila

p.gregor napísal:Slovakia, Church and Synagogue Books, 1592-1910 11,134,930 *24 Mar 2014 dneska ... už sa to rozbieha :) :shock:
no nič moc všetko po starom :shock: :roll: aj Census ma aktualizaciu ale aj tam všetko po starom :? ale aspon to prvotné potešenie :P a potom :(
Pri hľadaní cesty za šťastím sa riaď tým, čo ti napovedá tvoje srdce.
Používateľov profilový obrázok
wera
Veterán
Veterán
Príspevky: 397
Dátum registrácie: 15 Sep 2012, 23:31

pocet podla mna nezmenili :( , mne sa zda, ze iba datum... :x
AndyT
Veterán
Veterán
Príspevky: 490
Dátum registrácie: 16 Apr 2013, 13:51
Predkovia z oblasti: Okolie Trnavy - Bučany, Trakovice, Brestovany, Šúrovce, Pastuchov, Zavar. Trnka, Briedik, Silný, Bohunický.

Ja neviem.. Dako sa mi to nepozdava. Na mail mi chodia informacie o novych zaznamoch. A neprislo nic. Aj nejake obce som prebehol a nic nove sa nevyskytlo. Mozno zmenu zacinaju tym, ze zmenia datum a teraz budu pridavat dva tyzdne nove matriky :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
wera
Veterán
Veterán
Príspevky: 397
Dátum registrácie: 15 Sep 2012, 23:31

AndyT napísal:Ja neviem.. Dako sa mi to nepozdava. Na mail mi chodia informacie o novych zaznamoch. A neprislo nic. Aj nejake obce som prebehol a nic nove sa nevyskytlo. Mozno zmenu zacinaju tym, ze zmenia datum a teraz budu pridavat dva tyzdne nove matriky :lol: :lol: :lol:
:( len aby cela zmena nebola len zmeneny datum :cry:
Používateľov profilový obrázok
p.gregor
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 26 Jan 2014, 20:34
Predkovia z oblasti: Dág Sárisáp Lutila

wera napísal:pocet podla mna nezmenili :( , mne sa zda, ze iba datum... :x

Source Information
"Slovakia, Church and Synagogue Books, 1592-1910." Index and images ... je tam niečo nové ale málo a asi to budu postupne priadavať zatial 1900 (173,953)
1910 (31,818)
1930 (1,148)
1940 (607)
1950 (119)
1960 (59)
1980 (2)
1990 (1) prefotené indexi roky a počet v zátvorke .
Prílohy
xxxx.png
xxxx.png (200.06 KiB) 5724 zobrazení
Pri hľadaní cesty za šťastím sa riaď tým, čo ti napovedá tvoje srdce.
Používateľov profilový obrázok
p.gregor
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 26 Jan 2014, 20:34
Predkovia z oblasti: Dág Sárisáp Lutila

duros napísal:No neviem, co pridali, ale na ich blogu nie je o tom ani zmienka, tie veci, ktore sledujem, zostali nezmenene - image not available... skratka neosekali to tak, aby sa vyriesil stary znamy problem s "nedostupnymi matrikami", Kralupy nad Vltavou tam mame furt... na indexoch mozno pribudlo par zaznamov a to je asi tak vsetko.
je to tak ale aj tento nový index bude možno len pár dní lebo sú tam prefotené roky 1910-1960 , plus mínus ... ak to niekto nahlasi už to budu reklamovať a zas nebude ani to 1910.. lebo to už bude 2 reklamácia to je politika katastrofa :roll:
Pri hľadaní cesty za šťastím sa riaď tým, čo ti napovedá tvoje srdce.
Používateľov profilový obrázok
Absik
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 293
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:22
Predkovia z oblasti: Východné Slovensko: Škripko, Pravda, Polyák, Andrejčák, Výrostko/Virosztko, Prepiják; Maďarsko/Košice: Deutsch; Spiš+Poľsko: Kohn, Tandlich; Morava: Absolon, Lédl
Kontaktovať používateľa:

Zaujimave... tie roky 1920-1940 sa poväcsine tykaju oblasti Michalovce, Medzilaborce, Sobrance, teda zhruba jeden region. Su dostupne aj ako indexovane, aj obrazky. Takze ak odtial mate nejake korene, stahujte, kym sa da...

Roky 1950, 1960 mi zatial naslo len take, ktore boli chybne oindexovane, teda napr. namiesto 1863 niekto natypoval 1963 a arbiter si to nevsimol a odklepol to tiez.
AndyT
Veterán
Veterán
Príspevky: 490
Dátum registrácie: 16 Apr 2013, 13:51
Predkovia z oblasti: Okolie Trnavy - Bučany, Trakovice, Brestovany, Šúrovce, Pastuchov, Zavar. Trnka, Briedik, Silný, Bohunický.

Vsimol som si, ze zase prebehla zmena. U matrik je datum 7.7.2014.
Napísať odpoveď