5. stretnutie amaterskych genealogov

Stretnutia, názory, odkazy...
Darina
Člen
Člen
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:56

Ešte by sme sa mohli dohodnúť o koľkej sa stretneme na stanici. Pri orieškoch? Alebo som niečo prehliadla?
Richard
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 08 Jan 2013, 21:06
Predkovia z oblasti: Skačany, Hradište, Veľká a Malá Lehota, Veľké Pole, Topoľčany, Bánov, Budapešť, Mezice (ČR)

Mňa zbadáte všetci :) a keby niečo, tak sa stretneme vo vozni č. 3.
masu
Veterán
Veterán
Príspevky: 353
Dátum registrácie: 31 Mar 2013, 16:25
Predkovia z oblasti: Jaslovský, Fridrich, Záhorie, Svätý Jur, Kaufmann, Payer, Šuša

Chcem sa všetkým poďakovať za užitočnú a krásnu sobotu. Bol to naozaj skvelý deň, aspoň pre mňa určite.

Marek: Prosím, nezabudni na mňa a spýtaj sa kolegyni Frkalovej, odkiaľ pochádza. Vopred vďaka.
P. Imrich: Manžela som už informovala, že s veľkou pravdepodobnosťou sa pretne s Vaším zaťom.

Prajem všetkým peknú nedeľu. :)
Používateľov profilový obrázok
jojo
Člen
Člen
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 13 Máj 2013, 09:17
Predkovia z oblasti: Osvald - Kunešov(Kremnica), Padúch - Štefultov(Banská Štiavnica), Polák - Ružomberok,Trstenský-Trstená-

ahojte, co bolo nove na stretnuti? ake boli body ako prebiehalo, o co sme prisli , co ste sa nove dozvedeli?
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

jojo napísal:ahojte, co bolo nove na stretnuti? ake boli body ako prebiehalo, o co sme prisli , co ste sa nove dozvedeli?
Clanok je napisany, zaslany, aj fotky...uz len uverejnit.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Takze, clanok aj s niekolkymi fotkami:
http://www.geni.sk/piate-stretnutie-genealogov/
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

O nasom 5. stretnuti informuje aj posledne cislo (1-2/2015) Genealogicko-heraldickeho hlasu :-)
casper911
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 18 Okt 2012, 00:28
Predkovia z oblasti: Lanči, Lancsin z Pruského a okolia, Andraščík a Ondko zo Sabinova a okolia, Veľké Uherce

Dufam, ze len v dobrom zmysle a na 6. stretnutie uz ziskame niekoho z odbornikov na zaujimavu prednasku :)
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

casper911 napísal:Dufam, ze len v dobrom zmysle a na 6. stretnutie uz ziskame niekoho z odbornikov na zaujimavu prednasku :)
Je to len medzi kratkymi spravami v zavere a ako konstatacia. V tu prednasku dufam aj ja :-)
Richard
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 08 Jan 2013, 21:06
Predkovia z oblasti: Skačany, Hradište, Veľká a Malá Lehota, Veľké Pole, Topoľčany, Bánov, Budapešť, Mezice (ČR)

Len stručne: Kedy bude ďalšie stretnutie? (Tipujem až 2016.)
Napísať odpoveď