6. stretnutie amaterskych genealogov

Stretnutia, názory, odkazy...

Ktoré mesto Vám najviac vyhovuje pre stretnutie amatérskych genealógov?

Hlasovanie ukončené 09 Mar 2016, 07:36

Zvolen
5
31%
Žilina
8
50%
Je mi to jedno
3
19%
 
Celkom hlasov: 16
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

marekT napísal:nuž, aj ja by som rád potvrdil účasť :)
Vtipalek...este to by tak bolo, aby si ju zrusil... Ty si zapocitany od samotneho zaciatku :-)
Zatial je nas 15.
mariposa
Člen
Člen
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 04 Apr 2013, 17:13
Predkovia z oblasti: Jašurek, Galus, Makuch, Direr,.....Čadca, Martin, Valča, Krušetnica, Štiavnické Bane

prišla by som :-)
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

mariposa napísal:prišla by som :-)
Ste zapisana a vitana! :-)
Fero baláž
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 27 Feb 2015, 20:19
Predkovia z oblasti: Baláž, Kaštier, Kremnica, Jastrabá

Prihlasujem sa na 6. stretko

fero baláž
eurus
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 28 Jan 2015, 16:13
Predkovia z oblasti: rod. Daniš, farnosti Nadlice,Šišov, obec Chudá Lehota rod. Bitarovský - Navojovce, Trebašovce, Pravotice

Aj ja sa rád zúčastním. Môžte so mnou rátať.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Zapisani obaja, zatial je nas 18.
Richard
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 08 Jan 2013, 21:06
Predkovia z oblasti: Skačany, Hradište, Veľká a Malá Lehota, Veľké Pole, Topoľčany, Bánov, Budapešť, Mezice (ČR)

Ahojte,

ja by som si celkom rád pozrel "na živo" výstupy tých, ktorí majú už košatejšie rodokmene (vývody). Imrich? Patrik? ... Nech viem, k čomu sa mám priblížiť :)
Gustko
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 03 Mar 2014, 13:30
Predkovia z oblasti: Horná Orava: Heteniak, Morong, Joniak, Mališák.

Rád sa tiež zúčastním.
Používateľov profilový obrázok
patricius95
Veterán
Veterán
Príspevky: 3235
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:08
Predkovia z oblasti: Ličartovce → Zakarovský, Ruské Pekľany → Koscik, Havranec → Leľo, Nitr. Streda → Trenčiansky
Bydlisko: Prešov

Richard,
nevidím problém v tom, doniesť výstup svojej práce, no neviem, či suchopárne vypísané mená predkov spolu s dátumami narodenia a úmrtia budú predstavovať akokoľvek zaujímavú súčasť stretnutia :D
Richard
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 08 Jan 2013, 21:06
Predkovia z oblasti: Skačany, Hradište, Veľká a Malá Lehota, Veľké Pole, Topoľčany, Bánov, Budapešť, Mezice (ČR)

Veď ja viem, že bez príbehov to je dosť nudné :) Možno by si mal v budúcnosti vždy niekto pripraviť krátku prezentáciu na tému "naj z môjho výskumu" :) Ale nás, nadšencov, dokáže ohúriť aj rodostrom s menami a dátumami. Neviem, v akej forme máš spracovaný grafický výstup. Ten môj je veľký ako posteľ a to je len strana môjho otca, ktorá je v stave spracovania tak na 60 % :)
Napísať odpoveď