V roku 2014 sme založili občianske združenie Genealogický inštitút Slovenska. Venujeme sa rôznym dobrovoľníckym aktivitám – na stránke uverejňujeme zaujímavé články na tému rodinnej histórie, genealógie, či tvorby rodokmeňov, prevádzkujeme genealogické forum, vytvorili sme genealogický slovník, organizujeme stretnutia genealógov.

V tomto roku sa môžeme po prvý raz uchádzať aj 2 percentá z daní. Ak sa vám páči, čo robíme a ak máte pocit, že naša aktivita má zmysel, môžete nás podporiť. Ďakujeme!
CHCEM VEDIEŤ VIAC O MOŽNOSTI PODPORIŤ GENI.SK

Nepovodni obyvatelia

homer
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 231
Dátum registrácie: 18 Feb 2013, 18:24
Predkovia z oblasti: Vrutky, Strba, Vikartovce

Nepovodni obyvatelia

Príspevok od užívateľa homer » 06 Máj 2017, 18:56

Tibava :Diobagion
Veterán
Veterán
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 28 Apr 2013, 03:50

Re: Nepovodni obyvatelia

Príspevok od užívateľa iobagion » 06 Máj 2017, 19:54

Vážený "homer" Váš názor som si prečítala skôr, ako ste ho vymazali, aj za usmievajúceho smajlíka ďakujem. Prečítajte si len to čo ste mi napísali na môj oznam o výskyte nepôvodných obyvateľov. Našu komunikáciu napokon uzavrel administrátor "duros", kde sa priklonil na Vašu stranu a tak som si povedal, že niečo z toho dám na stránku, aby ste skutočne videli, že je toho veľa a to je len časť matriky RK ešte sú tu GRK matriky. Doporučujem uzavretú tému prečítať všetkým čo chcú pochopiť o čom je reč, ak to niekto rýchlo nezmaže :!:

homer
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 231
Dátum registrácie: 18 Feb 2013, 18:24
Predkovia z oblasti: Vrutky, Strba, Vikartovce

Re: Nepovodni obyvatelia

Príspevok od užívateľa homer » 06 Máj 2017, 20:23

Ak ste moj povodny prispevok citali, tak viete, ze som vam iba slusne odporucal, ze vhladom na svoj vek a zdravotne problemy (spomenute v inej teme) nie je nutne, aby ste prinasali take obete ako su hodiny a dni pri zaznamenavani vypisov nepovodnych obyvatelov z obce Tibava. Potom som si to ale rozmyslel. Je to len a len na vasom rozhodnuti.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných