Nové Mesto nad Váhom a Stará Turá

Staré matriky, digitalizácia, aké informácie nájdete v matrikách.
marek1689
Iniciatívny člen
Iniciatívny člen
Príspevky: 171
Dátum registrácie: 06 Feb 2017, 07:35
Predkovia z oblasti: Hronské Kosihy, Hronské Kľačany, Starý Tekov, Čajkov, Rybník, Neded, Vlčany, Andovce, Selice, Mostová

Dobrý deň,
nájde sa tu niekto, kto má a poskytol by mi stiahnuté matriky miest Nové Mesto nad Váhom a Stará Turá?
Ďakujem
marek1689
Iniciatívny člen
Iniciatívny člen
Príspevky: 171
Dátum registrácie: 06 Feb 2017, 07:35
Predkovia z oblasti: Hronské Kosihy, Hronské Kľačany, Starý Tekov, Čajkov, Rybník, Neded, Vlčany, Andovce, Selice, Mostová

Zabudol som, katolícke matriky.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

marek1689
Iniciatívny člen
Iniciatívny člen
Príspevky: 171
Dátum registrácie: 06 Feb 2017, 07:35
Predkovia z oblasti: Hronské Kosihy, Hronské Kľačany, Starý Tekov, Čajkov, Rybník, Neded, Vlčany, Andovce, Selice, Mostová

Ďakujem, ale ja som mal na mysli skorej, či ich nemá niekto stiahnuté, lebo sú to veľké objemy dát. A okrem toho mám ešte jeden problém. Pri sťahovaní cez FSV, náhodne mi jednu stránku stiahne nesprávne, napríklad stiahne stránky ...122,123,16,125,126...stránku 16 mam teda 2x a stránku 124 vôbec, takže buď to manuálne skontrolujem alebo nemám 100% istotu.Keď to dám sťahovať znovu, tak buď to stiahne správne, alebo vymení zase iné stránky. Tak preto som sa pýtal, ale až nie tak postupne posťahujem. Vďaka.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

marek1689 napísal: 10 Jún 2018, 19:11 Ďakujem, ale ja som mal na mysli skorej, či ich nemá niekto stiahnuté, lebo sú to veľké objemy dát. ...
Ked Vam to uploadnem, je to ten isty objem dat, ci?
marek1689
Iniciatívny člen
Iniciatívny člen
Príspevky: 171
Dátum registrácie: 06 Feb 2017, 07:35
Predkovia z oblasti: Hronské Kosihy, Hronské Kľačany, Starý Tekov, Čajkov, Rybník, Neded, Vlčany, Andovce, Selice, Mostová

Objem dat bude samozrejme rovnaký, len to nebudem musiet kontrolovat stranu po strane. Už som to tu raz na fóre spominal, ze co mi robi FSV avsak nikto mi neporadil. Kontrolovat stranu po strane neni sranda, ale da sa to. Neviem, ci to robi i inym, ja som na to dosiel len cistou nahodou. Nemusite uploadovat, rozhodol som sa, ze si to stiahnem sam, aspon budem mat istotu, ze to mam spravne, ked to skontrolujem, ale vdaka.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Zajtra Vam to uploadnem cez cesky server uschovna.cz na emailovu adresu, ktoru ste pouzili tu pri registracii.
Napísať odpoveď