RIP Juraj Čisárik

Používateľov profilový obrázok
Absik
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 295
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:22
Predkovia z oblasti: Východné Slovensko: Škripko, Pravda, Polyák, Andrejčák, Výrostko/Virosztko, Prepiják; Maďarsko/Košice: Deutsch; Spiš+Poľsko: Kohn, Tandlich; Morava: Absolon, Lédl
Kontaktovať používateľa:

Asi je málo ľudí na Slovensku, ktorí čo len trochu pričuchli ku genealógii a nepoznajú stránku nášho kolegu Juraja Čisárika - www.cisarik.com. Poznal som ho od čias strednej školy. Dobrý parťák a kamarát.

Ťažko sa mi hľadajú slová. Ďuri nás opustil minulý týždeň...

Obrázok
casper911
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 18 Okt 2012, 00:28
Predkovia z oblasti: Lanči, Lancsin z Pruského a okolia, Andraščík a Ondko zo Sabinova a okolia, Veľké Uherce

Tak to mi je veľmi ľúto, jeho stránku často navštevujem, je tam veľa užitočných informácií.

Úprimnú sústrasť celej rodine...
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4980
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Uff, smutná správa. Úprimnú sústrasť rodine...
Môžem to dať na náš FB?
Používateľov profilový obrázok
Absik
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 295
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:22
Predkovia z oblasti: Východné Slovensko: Škripko, Pravda, Polyák, Andrejčák, Výrostko/Virosztko, Prepiják; Maďarsko/Košice: Deutsch; Spiš+Poľsko: Kohn, Tandlich; Morava: Absolon, Lédl
Kontaktovať používateľa:

Ano, jasne...
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4980
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Absik napísal: 02 Máj 2024, 18:53Ano, jasne...
Vďaka!
Napísať odpoveď